Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)
 Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 

Păreri Range Rover Evoque

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
ionut_ionut

ionut_ionut

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,780
  • Înscris: 01.12.2007
Am si suv si masina joasa, sincer in oras prefer oricand suv-ul, este mult mai practic.

#20
41ex

41ex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,989
  • Înscris: 22.01.2013

 ionut_ionut, on 13 aprilie 2017 - 14:33, said:

Am si suv si masina joasa, sincer in oras prefer oricand suv-ul, este mult mai practic.
daca "schimbi des" benzile, poate, vezi peste masinile din fata unde se elibereaza mai repede. desi daca iti cunosti orasul/traficul simti fara sa vezi.

dar in general cei cu suv se asteapta sa fie feriti. iar pt parcari, si un golf e greu de parcat, fiindca putini respecta liniile care si alea parca-s trase pt polo.
pt oras mi-as dori un A2 electric.

#21
Khaled

Khaled

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 37
  • Înscris: 26.11.2007
Adm, multumesc pentru informatii Posted Image  !
Tyby, Q585 campaign (Engine Management System Upgrade) ii zice update-ului astuia, de aici http://babyrr.com/fo...hread-6-spd-lag am aflat si eu ! Cam 20 de minute a durat operatiunea, gratuita. Mult succes !

#22
jericho

jericho

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,043
  • Înscris: 02.09.2005
in vara apare RR Velar la dealeri, poate nu e o idee proasta sa mai astepti

#23
Tyby

Tyby

    blue balls

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 15,394
  • Înscris: 29.11.2001
Khaled, multam de info.

Vad ca update se refera la 6 Speed lag, a mea e cu 9 ... e drept, nu am citit cu atentie, poate reusesc dupa-amiaza.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate