Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Hidrofor defect arunca apa inapoi...

Apa la sticla din sticla

Întrebuințare telefoane vechi...

Dacia Lodgy sau Dacia Docker ?
 Valeriu Nicolae

Exista vreun dezavantaj la constr...

Problema martori semnalizare dire...

Umplere gol tamplarie-glaf
 Produse inapoiate cu zgarieturi

Recomandare laptop cu specificati...

Pareri? Este fiabil?Aer condition...

1 zi/noapte Gura Portitei
 Samsung Galaxy S23 Plus

Recomandare TV Samsung QLED

Cat ar trebui sa ma coste o incar...

UBB camin

Natural sau nu

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
1258 replies to this topic

pele

pele

Member

• Grup: Members
Eu zic sa nu iei mk677,am citit CA poti sa faci diabet,tine ciclul simplu,cu cat mai putine substante.
Merge treaba,te faci iar mare.

vinciun

vinciun

Guru Member

• Grup: Senior Members

Xulito, on 15 mai 2024 - 06:59, said:

86kg - 1.85

Încheietură 17cm
Talie 87-88cm

Azi mă duc să îmi iau Mk677 și berberina+r ala/chromium picolinate ca sa combat efectul advers de la mk cu blood sugar.

Momentan îs fericit cum merge treaba. Dieta undeva pe la 70%
250susta și 20 Anavar. Poate intr o luna o sa cresc puțin dozele.

Tot 87-88cm aveam si eu in talie dar pe la 95-97 kg.

Xulito

Xulito

Member

pele, on 15 mai 2024 - 09:46, said:

Eu zic sa nu iei mk677,am citit CA poti sa faci diabet,tine ciclul simplu,cu cat mai putine substante.
Merge treaba,te faci iar mare.

Mk nu are treabă cu Anavar și etc. e total diferit. Poți băga luni continuu dacă știi să eviți side effect ul cu blood sugar.
Tocmai de asta am zis ca o să adaug berberine și r ăla sau chromium picolinate ca să meargă blana.

vinciun, on 15 mai 2024 - 11:48, said:

Tot 87-88cm aveam si eu in talie dar pe la 95-97 kg.

Ești norocos hehe. Pari endomorph/mesomorph după structura și mărimea încheieturii tale. În general ăia au talia mai mare. Misto hehe

vinciun

vinciun

Guru Member

Endomorf in niciun caz. Daca iti pun poze cu mine pe la 18 - 19 ani o sa zici ca eram ecto :) Înalt si slab.

Xulito

Xulito

Member

vinciun, on 15 mai 2024 - 18:17, said:

Endomorf in niciun caz. Daca iti pun poze cu mine pe la 18 - 19 ani o sa zici ca eram ecto :) Înalt si slab.

Si eu la 18-19 aveam 55kg la 1.80. Brațul cat 2 degete. Parcă eram bolnav. Hahaha
Dar la 30 cat am acum, încheietura nu prea s a schimbat.
În cazul tău, aia nu mai e încheietura de ectomorf :))

pele

pele

Member

Am avut azi o discutie cu patronul firmei la care sunt angajat,nu ma mai vazuse de cand am slabit 10 kg.

-Mama,frate,ce fit esti,din ce in ce mai fit.
-multumesc.
-Iti sta mai bine asa,fata de inainte ,cand erai umflat. luai prafuri?
-ce prafuri?
-creatina si d-astea.

Nu i-am mai zis nimic,asa sunt toti,ignoranti.

Xulito

Xulito

Member

90-91kg. Nu stiu cat % bf am dar mai puțin decât am avut in ultimii 3 ani.

260-270 sustanon pe saptamana + 20 anavar pe zi.
Mă simt bine psihic si fizic. Pompări incredibile.
Best shape ever.
Se vede si abdomenul + noi vene pe ici pe colo haha.

O sa mențin dozele ca vin acuș acasă pwntru 2 săptămâni . Când revin in UK mă gândesc o lună să urc test la 450-500 și Anavar la 35-40. După să fac PCT sau să mențin test la 150 aproximativ cam o lună și după iar să îi dau 2-3 luni în forță si la final să fac un PCT.

Încă nu știu. Depinde cum mă simt și arăt.

Target-ul meu final e sa am undeva la 95kg cu 9-10% si sa ma mențin asa cat mai mult, până mor hahah. Dar e cam greu când nu ești pe suc + ectomorf.

Exemplu Deiu. Deabea reușește el cat de cat haha

pele

pele

Member

Poze?

bursucelu_viesel

bursucelu_viesel

Very very sketchy stuff

Am zis eu de mult ca cel mai mult il respect pe Geoffrey Verity Schofield.. Incredibil cum a ajuns.. Trept treptat a tot crescut. Natural, nici macar n-a luat creatina (a incercat acum cativa ani si-a zis ca-i provoaca chelie).
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/En-Gl8vXoRI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

jumperishere

jumperishere

Member

as fi curios sa cunosc detaliile despre steroizi. despre cum se iau, in combinatie cu ce alte 'suplimente' se iau., -ins and outs-
stiti site/forum unde pot gasi ghid cu astfel de informatii?

pele

pele

Member

Cauta cartea "anabolics 2006".

stalker2142

stalker2142

Senior Member

pentru ce iti trebuiesc informatiile astea?

jumperishere

jumperishere

Member

poftim ?

habanero

habanero

Member

jumperishere, chiar voiam sa te avertizez ca vei primi unele comentarii de genul asta. Eu voiam sa ma informez doar pe marginea subiectului si am fost imediat "sfatuit" sa imi caut alta preocupare. Asta in conditiile in care nu am luat asa ceva vreodata si nici nu aveam de gand. Nici acum nu am de gand. Era doar o simpla informare. Ulterior mi s-au recomandat peptidele pentru refacerea unor dureri de umeri si eram cat pe ce sa imi administrez asa ceva, dar am renuntat cand am identificat motivul durerilor si am abordat problema astfel incat sper sa scap de dureri "natural".
  Tu daca vrei sa iei substante, poti sa o faci. Nu stiu cati ani de sala ai, sau de cand faci sport, dar ar fi mai bine sa mergi o perioada natural si doar daca nu progresezi sau nu iti convine forma, atunci sa iei. Trebuie luate mai multe aspecte in vedere atunci cand ajungi sa iei substante. Eu stiu un singur user de pe forum care urmeaza astfel de cicluri si anume Xulito. Chiar posteaza despre asta pe topic. Poate iti da el o mana de ajutor. In principiu ar fi de evitat substantele, chiar daca multi se impaca bine bine cu ele si aparent totul e ok.

Xulito

Xulito

Member

jumperishere, on 15 iunie 2024 - 15:16, said:

as fi curios sa cunosc detaliile despre steroizi. despre cum se iau, in combinatie cu ce alte 'suplimente' se iau., -ins and outs-
stiti site/forum unde pot gasi ghid cu astfel de informatii?

Iti pot răspunde la multe întrebări. Doar dacă chiar vrei să bagi.
Dar am nevoie de unele informații despre tine în general ca să știu ce să îți zic mai exact.

jumperishere

jumperishere

Member

Suna bine ce zici. Propun sa facem in felul urmator. Ma pun citesc zilele astea, fugitiv, din cartea recomandata de @Pele. In felul asta imi formez o mica idee despre cum stau lucrurile.
Apoi iti scriu pe privat sa imi spui din experienta ta ce si cum sa fac.

pele

pele

Member

varsta,greutate,inaltime,body fat(aproximativ)?

Eu,zic sa stai in banca ta,daca nu ai chef sa bagi consant.Sa faci un ciclu,nu o sa te ajute foarte mult,apoi,cand nu vei mai avea adaptarea anabolica,poti  sa pierzi tot+iti poti distruge sistemul hormonal.Sa bagi un ciclu,in speranta ca iti vei atinge potentialul maxim si poate un pic peste,este riscant.Cand vei injecta testosteron,corpul o sa opreasca secretia naturala de testosteron,testiculele se atrofiaza ,iar o revenire la 100% nu este garantata,tb sa iei niste pastile folosite de femei pt cancerul mamar.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate