Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Info Coronavirus/Vaccinare vs Fake News

Parere Ultrabook Asus Vivobook 14...

Problema AC Ford Focus MK3

Recomandare firma vanzare si inst...
 Bolt sau Uber

Temperatura vara in casa

Modem-stick care nu mai merge

cat costa renovarea unui apartame...
 Cutie automata Hyundai 7DCT - cu ...

Memorie plina file Documents

Stie cineva utiliza foarte bine s...

Optiuni Suzuki Grand Vitara
 Transport container

deducerea impozit de 15% pentru t...

Problema restore iTunes!

Predominanta IPhone vs Android pe...

Vanzare apartament prin prima casa

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

scc1911

scc1911

Member

• Grup: Members
Am fost azi si am facut antecontractul in care am trecut sumele in lei si echivalentul in euro la cursul din raportul de evaluare.
Am adaugat o clauza ca in cazul in care la data perfectarii contractului de vc daca exista crestere a cursului de schimb, cumparatorul
va achita diferenta. Ramane de vazut acum daca banca va avea ceva de obiectat  desi consultantul de acolo a spus ca putem trece ce
clauze vrem.

pistay

pistay

Member

• Grup: Members
Banca nu are nici o problema cu asta, dar daca scade cursul primesti mai putini bani??

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate