Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 

Probleme Facbook

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
musicallro

musicallro

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,318
  • Înscris: 21.12.2011
Am o problema în aplicația Facebook de pe android,  nu pot sa dau click-uri sa vad anunțuri / postări sau persoane străine.  Dacă dau click pe un prieten pot sa intru pe profilul lui.
Îmi apare eroarea de jos care are doua opțiuni...  verifica setările la internet și salvează pentru mai târziu. Ce poate sa fie?
Menționez ca exista conexiune la internet... am încercat și pe date mobile și pe Wi-Fi.

Attached Files


Edited by musicallro, 31 March 2017 - 08:54.


#2
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,851
  • Înscris: 06.01.2008
Ai cumva telefon cu Android? Nu ar strica sa dai un "clear cache" si "clear data" la aplicatia Facebook.

Si nu vad eu bine, sau ai o versiune extrem, extrem de veche a aplicatiei? La mine e versiunea 117.0.0.18.47

#3
Ciubex

Ciubex

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,882
  • Înscris: 03.02.2005
Cel mai probabil e o problema de la versiunea veche a aplicatiei.
Pe versiunea de web poti naviga de pe telefon? Adresa web este: https://m.facebook.com

#4
KyKyKyKy

KyKyKyKy

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,189
  • Înscris: 18.04.2008
Ori actualizezi aplicația, ori îți iei Facebook Lite



View PostHider141, on 31 martie 2017 - 09:05, said:

117.0.0.18.47

La mine e 118. :)

#5
Al3xandru35

Al3xandru35

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,325
  • Înscris: 30.09.2011
Ori este vreun @dbl0cker care merge partial, la asta nu s-a gandit nimeni? Damn Softpedia, cenzurati voi a d b l o c k e r, nu?

Edited by Al3xandru35, 31 March 2017 - 10:33.


#6
Ciubex

Ciubex

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,882
  • Înscris: 03.02.2005
Na, prima impresie a fost sa ma gandesc la o aplicatie de blocat reclamele, dar atunci nu ar fi functionat nimic legat de facebook, de aceea i-am sugerat sa incerce varianta web: https://m.facebook.com
Daca ne confirma ca nu-i merge nici aceasta varianta, atunci intra in scenariu o aplicatie care blocheaza accesarea anumitor adrese.
Ar fi fost util daca initiatorul ar fi precizat din start ce are instalat in acest sens pe telefon, daca e root-atat telefonul si are aplicatii de blocat reclamele.
Altfel o dam cu ghicitul.

Edited by Ciubex, 31 March 2017 - 10:48.


#7
eu-DECEBAL

eu-DECEBAL

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,588
  • Înscris: 01.03.2015
Daca ai marshmallow umba la setari-aplicatii-facebook-deschide in mod prestabilit-linkurile aplicatiei Poti seta sa fi redirectionat catre linkurile din aceiasi aplicatie. Eu folosesc doar facebook warianta web. Nu imi plac aplicatiile lor. Nu vad de ar bloca softpedia cuvantul *****er cand toata lumea stie de asa ceva.

#8
musicallro

musicallro

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,318
  • Înscris: 21.12.2011
Am rezolvat cu instalarea ultimii versiuni  a aplicației... Ciudat este faptul ca nu urla ca nu era la zi. Mulțumesc pentru răspunsuri.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate