Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Yamaha ax 470

Independenta financiara, pensiona...

Upgrade / inlocuire PC

Cablu cu inel magnetic
 Setari temperatura centrala termica

Anomalie electrica/Interferenta

ZVON: Mihai Bendeac a semnat cu P...

Prea multi bani bagați in ma...
 Usa garaj Nice Spin se deschide p...

Recomandare TV 2500-3000 lei

Sala de sport pentru baschet?

HP Pavilion 14-ec1008nq Ryzen 5 5...
 Mai am nevoie de antivirus?

Viata de noapte Asia

Cum pot vedea inregistrarile facu...

Distribuția si vanzarea presei pe...

Orizont Buzau

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

MembruAnonim

MembruAnonim

MembruAnonim

• Grup: Banned
M-ai interesa achizitia unui apartament in complexul Orizont din proximitatea Mall Aurora si as dori sa stiu cum sunt construite blocurile, cum sunt finisajele, daca sunt parcari in jurul blocurilor, cum sunt conditiile de viata acolo in general si, implicit, daca se justifica pretul de cca 75 000- 76 000 euro pentru un apartament cu 3 cam.Verificand pe internet, am constatat ca preturile sunt mai mari decat in Brasov, spre exemplu.
De asemenea, as vrea sa stiu daca se pot incheia  ulterior achizitiei contractele cu furnizorii de utilitati si ce se intampla daca se plateste avansul si blocul nu este finalizat deloc sau la timp. Poti recupera banii de la Concas sau sa fie penalizata societatea cumva? Exista asemenea clauze, pot fi inserate sau refuza?
As vrea ceva impresii din partea celor care locuiesc acolo sau au cumparat apartamente in complex.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate