Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare
 

Verificare IP

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
27 replies to this topic

#19
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,482
  • Înscris: 19.04.2009

View Post-NEMIRA-, on 27 martie 2017 - 16:53, said:

Cred ca tratezi mult prea serios forumul...
El are acelasi cont din 2012, n-a schimbat cateva zeci precum olteanul nostru (ne)favorit.

#20
necolae

necolae

    Popescu, Emma, Flick, Buzdu, Benavides, Mihaila si Morar

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,883
  • Înscris: 05.02.2012

View Postborn2lose, on 27 martie 2017 - 16:59, said:


pai atunci e mai simplu sa verifici ip-ul direct pe calculator   ;)   daca l-ai uitat deschis si cineva a postat de acolo, inseamna ca stii ce calculator este.
E un calculator HP, eu am laptop acasă.

#21
-NEMIRA-

-NEMIRA-

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 83
  • Înscris: 24.03.2017
Tot dracul ala este.
third world problems

#22
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,438
  • Înscris: 15.07.2008

View Postnecolae, on 27 martie 2017 - 16:14, said:

Nu contează, eu vreau IP-ul folosit în acea perioadă.
Cineva a folosit contul meu pe PC-ul de la serviciu după ce l-am uitat deschis și a înjurat în numele meu pe aria DIGI FM deși nu sunt în stare să fac asta.
Si care e faza ? tot tu esti vinovat ! 1) nu se acceseaza siteurile, forumurile, platformele sociale  de la serviciu (din cate stiu, folosesti PC-ul de la serviciu doar pentru serviciu, nu in scopuri personale !  2) daca tot ai accesat forumul dintr-un spatiu public erai obligat sa nu memorezi datele de logare in browserul de pe PC-ul respectiv sau erai obligat sa nu lasi forumul deschis (adica sa fi logat) daca tu nu mai erai in preajma PC-ului respectiv !  Concluzie : eu ti-as da ban cateva zile pe forum, sa te inveti minte sa nu uiti aceste reguli (sau chiar ti-as inchide contul). Cineva-ul respectiv ce ar fi sa fie chiar seful tau Posted Image

Edited by stlk, 27 March 2017 - 19:15.


#23
PantherOne

PantherOne

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 631
  • Înscris: 07.02.2017

View Poststlk, on 27 martie 2017 - 19:06, said:


Si care e faza ? tot tu esti vinovat ! 1) nu se acceseaza siteurile, forumurile, platformele sociale  de la serviciu (din cate stiu, folosesti PC-ul de la serviciu doar pentru serviciu, nu in scopuri personale !  2) daca tot ai accesat forumul dintr-un spatiu public erai obligat sa nu memorezi datele de logare in browserul de pe PC-ul respectiv sau erai obligat sa nu lasi forumul deschis (adica sa fi logat) daca tu nu mai erai in preajma PC-ului respectiv !  Concluzie : eu ti-as da ban cateva zile pe forum sa te inveti minte sa nu uiti aceste reguli (sau chiar ti-as inchide contul). Cineva-ul respectiv ce ar fi sa fie chiar seful tau Posted Image
Minte, el a postat mesajele si acum nu stie cum sa scape de ele, cand l-am luat la intrebari a evitat raspunsul pe cat posibil, nici macar nu stie sa minta.

Edited by PantherOne, 27 March 2017 - 19:15.


#24
DaculScoril0

DaculScoril0

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,670
  • Înscris: 03.12.2014

View Postnecolae, on 27 martie 2017 - 15:59, said:

Vreau să mi se verifice IP-ul cu care am scris azi pe tot parcursul zilei. Mulțumesc.

și eu vreau o ciocolată fierbinte cu lapte și rom. Mulțumesc.

#25
STARTREK1

STARTREK1

    căutător pe gugăl

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,172
  • Înscris: 27.06.2007

View PostPantherOne, on 27 martie 2017 - 16:04, said:

Gata, zice ca esti din Constanta sau Bucuresti, iar tu imi ziceai pe privat ca nu esti din aceste orase, oare cine are dreptate?
siteu-ul arata eronat locatia; UPC de cand a trecut la IPv6 aloca ip-uri dinamice si au ajuns sa le schimbe si de doua ori pe zi
ps. la mine apare Ploiesti - Prahova si Focsani - Vrancea si eu sunt din Dambovita (un sat pe langa Targoviste)

Attached Files



#26
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,120
  • Înscris: 22.05.2003
Acel IP a fost folosit de catre tine de 127 de ori si e static.

#27
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015
No .  Apai vezi Necolaie ?

#28
necolae

necolae

    Popescu, Emma, Flick, Buzdu, Benavides, Mihaila si Morar

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,883
  • Înscris: 05.02.2012
Gata. Case closed ! Pot reveni la normal !
O parte din vină e a mea, că nu am închis contul !

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate