Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Primele supermaketuri, hypermarke...

Combinatie de conturi pentru tran...

Adaptor semnal hi to low

Jocuri Android Multiplayer online...
 Diferenta consum smart meter - Co...

Recomandare demontare+instalare ...

CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie
 CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri
 Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul
 

Panasonic BD player Viera Cast

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
eddiy

eddiy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 251
  • Înscris: 20.05.2009
Salut. Am achizitionat dintr-un targ de vechituri un home cinema Panasonic sc bt230(stare impecabila, preț imbatabil) , model 2010 cu suport viera cast,se conecteaza la internet fara probleme, dar lista de aplicații e limitata la vreo 3 canale de stiri, mai exact euronews,inca ceva in germana si franceza si cam atat. Din ce am vazut pe net, nu am reușit sa descopăr insa si cum, viera cast suporta si aplicatii precum YouTube, Netflix, Amazon VoD, etc.. Am actualizat software-ul la ultimul disponibil, tot nu vrea. Rugămintea mea ar fi daca cineva are vreo idee cum as putea sa ii mai adaug ceva aplicatii. Mulțumesc.

#2
atupi

atupi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,574
  • Înscris: 17.08.2007
Am o plasma Panasonic Viera si Youtube a fost scos de vreo 2 ani, si-au pierdut licenta, e posibil si in cazul tau sa fie la fel. Incearca sa faci update la soft si cam asta e tot ce poti face. Cred ca pe masura ce se invechesc renunta la a mai plati licente.

#3
sonnydellmarco

sonnydellmarco

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,858
  • Înscris: 17.10.2006
Absolut jenant. Nu numai la Panasonic.

#4
eddiy

eddiy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 251
  • Înscris: 20.05.2009
Pacat de el ca era o jucarie destul de interesanta,l-am luat in ideea de a avea ceva care sa faca galagie cat de cat in living cand se mai aduna ceva musafiri,apoi am vazut ca stie si internet,aplicatiile deja instalate merg fara probleme, de aia as fi vrut măcar YouTube sa mearga, iar la prima cautare pe net am vazut altele asemănătoare care rulau fara probleme, probabil erau postarile vechi de pe cand exista licenta, cum zice colegul de mai sus.

#5
atupi

atupi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,574
  • Înscris: 17.08.2007
Chiar de la ei de pe site: http://av.jpn.suppor...info/yt/en.html

#6
eddiy

eddiy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 251
  • Înscris: 20.05.2009
M-am lămurit, mulțumesc frumos pentru răspunsuri.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate