Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Opinii agresiune fizica

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
skyhigh91

skyhigh91

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 250
  • Înscris: 22.03.2017
op

Cel mai bun sfat care pot sa ti-l dau. Am trecut si eu prin astfel de "peripetii" si intr-adevar, te consuma psihic astfel de intamplari. te gandesti la orice scenariu posibil:)..Eu iti zic sa te calmezi si sa nu dai importanta unor astfel de evenimente:). Ai facut ceea ce trebuia, declaratie la politie. Baiatului probabil i se va face dosar penal, sau poate ajungeti la o intelegere(depinde de tine cum vrei sa rezolvi situatia).Ideea e ca, este la mana ta;)..

Daca baiatul este colorat, e mai dificil (de regula astia sunt cam prosti si nu-i intereseaza), dar daca nu e, vei rezolva mult mai usor;)

#20
forsaken44

forsaken44

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 26.01.2016
@tsunami, am scris clar, spre finalul conflictului(bataii).Asta cand el inca incerca sa-mi arate schemele lui de muay thai.
Deci nu s-a oprit el, a inceput sa vorbasca normal cu mine si mi-am zis "hai sa-i dau un cap in gura", ca vezi Doamne cine sunt eu.

"Spre final", nu "la final".

Am deja fisa UPU si maine merg la medicina legala.Un avantaj si mai mare ar reprezenta camera, luni voi afla daca s-a vazut totul pe filmare.
@skyhigh, nu e colorat.

Edited by forsaken44, 25 March 2017 - 18:15.


#21
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,068
  • Înscris: 01.12.2001
Nu-ti arata nimeni tie filmarea.

Maine e duminica si nu cred ca e program. Pana luni iti trece.

#22
forsaken44

forsaken44

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 26.01.2016
Mi-au spus ca mi-o arata, de dat nu mi-o dau mie.

#23
skyhigh91

skyhigh91

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 250
  • Înscris: 22.03.2017

 forsaken44, on 25 martie 2017 - 18:18, said:

@tsunami, am scris clar, spre finalul conflictului(bataii).Asta cand el inca incerca sa-mi arate schemele lui de muay thai.
Deci nu s-a oprit el, a inceput sa vorbasca normal cu mine si mi-am zis "hai sa-i dau un cap in gura", ca vezi Doamne cine sunt eu.

"Spre final", nu "la final".

Am deja fisa UPU si maine merg la medicina legala.Un avantaj si mai mare ar reprezenta camera, luni voi afla daca s-a vazut totul pe filmare.
@skyhigh, nu e colorat.

e perfect atunci, are si el parinti si mai mult ca sigur vor incerca sa nu aiba cazierul patat;)..stai linistit totul este la judecata ta;)

#24
forsaken44

forsaken44

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 26.01.2016
Am scos intre timp certificat ML.Mi-au dat intre 8 si 9 zile.L-am atasat la politie!

Va tin la curent.Mai astept intre timp opinii, sfaturi constructive.

#25
forsaken44

forsaken44

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 26.01.2016
@tsunami, eu la cate capace-n cap mi-am luat de la taica-meu inca de copil(si, vorba aia, om care-a carat saci de sare-n spate vreo 25 de ani), nu mai cad din 5-6 pumni de la un golanas din asta, indiferent ca m-a atacat "pe furis". Sau poate in alte cazuri cadeam, dar uite ca de data asta n-am cazut si nu pot denatura adevarul ca sa ma folosesc pe viitor de chestia asta!
Am inteles, tu stai in Michigan, ai o motocicleta smechera, ai facut sport de contact in trecut si stii totul despre atacurile premeditate si josnice din strada, fiind in stare de fiecare data sa dai un verdict succint si taios, exact asa cum iti place tie.Pacat ca citesti printre randuri, amice! Lasa oamenii care chiar au ceva constructiv de transmis si scuteste-ma pe viitor de replici insalubre!

#26
Tsunamii

Tsunamii

    Bucuresti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,502
  • Înscris: 20.10.2015

 forsaken44, on 27 martie 2017 - 13:37, said:

@tsunami, eu la cate capace-n cap mi-am luat de la taica-meu inca de copil(si, vorba aia, om care-a carat saci de sare-n spate vreo 25 de ani), nu mai cad din 5-6 pumni de la un golanas din asta, indiferent ca m-a atacat "pe furis". Sau poate in alte cazuri cadeam, dar uite ca de data asta n-am cazut si nu pot denatura adevarul ca sa ma folosesc pe viitor de chestia asta!
Am inteles, tu stai in Michigan, ai o motocicleta smechera, ai facut sport de contact in trecut si stii totul despre atacurile premeditate si josnice din strada, fiind in stare de fiecare data sa dai un verdict succint si taios, exact asa cum iti place tie.Pacat ca citesti printre randuri, amice! Lasa oamenii care chiar au ceva constructiv de transmis si scuteste-ma pe viitor de replici insalubre!

Nu era sport de contact, era culturism
Si de multe ori mi-am luat-o pentru ca atrageam privirile si oamenii vor portofoliu
Ma rog, e posibil sa ma insel in privinta ta, dar cand ai o altercatie d-asta, ori te aperi doar si fugi, apoi apelezi la politie, ori te aperi si ataci, fara politie, dar asta e periculos.
Faptul ca tu i-ai dat in cap in gura... imi e greu sa imi imaginez ca ai facut-o defensiv. Practic, nu vad cum.
Uite, ma pun in locul tau...
Ce-as spune la politie?
Poate ca as zice ca i-am dat eu pentru ca ne tineam de maini si mi-ar fi fost frica sa nu dea el cu capul primul, altcumva nu vad cum sa ma apar.

Locul si motocicleta nu-si au treaba aici, de ce le aduci in discutie.
Nu ma consider mai destept decat un user de pe s/pedia pentru asta

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate