Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrebari srl nou

Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...
 Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)
 Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 

Improvizație plomba?

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
barbosa

barbosa

    Serious Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,144
  • Înscris: 04.03.2006

View Postrumlegok, on 24 martie 2017 - 11:52, said:

Mai nou ca sa ai o opinie asupra unei evidente trebuie sa ai doctorat cumparat in acel domeniu... si va mai mirati de ce cumpara toti prostii diplome... ca sunt altii mai prosti care au impresia ca au vreo valoare.
Imi pare rau ca nu am doctorat in domeniul hidrologiei si ca nu pot spune ca apa e calda, rece, dulce, sarata...
Imi pare rau ca nu am doctorat in constructii sa pot spune ca peretele e stramb.

Dar tu ne arati diploma ta in domeniul stomatologiei si autorizatia de funtionare a cabinetului tau stomatologic? Ca sa stim cine spune ca lucrarea a fost perfecta.
Daca nu, ciocul mic si nu te mai baga in seama aiurea... mai inchinate putin la diplomele altora cumparate cand te simti singur.

Cand o sa ai si tu o diploma de medic o sa stii cat valoreaza. Pana atunci, tine bine lopata aia in mana. Sa nu o scapi!

#20
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,019
  • Înscris: 07.11.2006

View Postrumlegok, on 24 martie 2017 - 11:52, said:

Daca nu, ciocul mic si nu te mai baga in seama aiurea... mai inchinate putin la diplomele altora cumparate cand te simti singur.

Asa am sa fac,stai linistit.Am sa-ti urmez sfatul.
Diferenta este ca eu am ceva ce tu nu ai,adica bun-simt,care ma indeamna sa nu categorisesc orice citesc drept un lucru de mantuiala sau rebut bazandu-ma doar pe niste impresii foarte vagi scrise de cineva pe forum.
Ca sa ajungi sa fii atat de drastic si intrasingent trebuie mai mult decat arati tu pe forum.Sau poate ca de atat esti in stare,eu nu te contrazic.

#21
constant7

constant7

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,638
  • Înscris: 01.03.2015
Daca nu te doare, intr-o saptamana nu se intampla nimic, stai linistit. Dar ar fi bine sa mergi la medic pentru refacerea plombei provizorii. Eu te intreb altceva: daca te durea, asteptai pana saptamana viitoare? : )

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate