Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Decapotabila de inchiriat in Cluj

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
AndyM

AndyM

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,996
  • Înscris: 01.08.2005
Ca tot am ravnit eu la decapotabile, s-a intamplat ca tot cu coupe sa ma aleg...
N-am mers niciodata cu una ca pasager sau sofer... unde gasesc in Cluj sau in zona Clujului o masina decapotabila de inchiriat? Sa ma plimb macar o zi cu ea.
Am cautat pe mai multe site-uri insa chiar nicio firma nu ofera decapotabile de inchiriat? Posted Image

Edited by AndyM, 21 March 2017 - 16:44.


#2
Super Chief

Super Chief

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,491
  • Înscris: 21.08.2007
Am un prieten prin zona cu un Trabant modificat. Te coafează? Să știu dacă îl deranjez pe om sau nu.

#3
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,800
  • Înscris: 13.07.2011
nu exista, am cautat pe net nu pune nimeni la dispozitie. Banuiesc ca nu este obiectivul principal sa inchirieze cabrio-uri prin Cluj.

#4
polizei

polizei

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,291
  • Înscris: 05.06.2006
Daca ai fi gasit in Cluj cu siguranta ar fi fost la un pret piperat  . Mai bine vanezi niste bilete de avion ieftine......si fugi  pana in Italia unde te dai cu Ferrari F430 Spider pe circuit .

https://www.groupon....ls/carschoolbox 40E un tur / 70E doua tururi. (include bauturi , instruire/acomodare circuit cu un SUV  ,condus Ferrari.....si filmare dar contra cost)
http://carschoolbox....auto-sportive-8

Sunt multe oferte de genul asta iar unele sunt si pentru strada (insa la preturile astea  conduci doar cu instructor/co-pilot in dreapta )

Edited by polizei, 21 March 2017 - 18:00.


#5
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,827
  • Înscris: 01.11.2005
Daca erai fata si aratai bine, te plimbam eu cu decapotabila. La sfarsit ne socoteam noi cumva cu chiria aia.. :)

#6
AndyM

AndyM

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,996
  • Înscris: 01.08.2005
Polizei, acuma zici? :)) Acum 3 saptamani am plecat intr-o vacanta la Roma. Tare bine ar fi pris sa fi stiut. :D

SuperChief, sincer suna interesant, ceva retro. :D

#7
JurasikMan

JurasikMan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,289
  • Înscris: 30.10.2006

View Posttehnics, on 21 martie 2017 - 17:57, said:

Daca erai fata si aratai bine, te plimbam eu cu decapotabila. La sfarsit ne socoteam noi cumva cu chiria aia.. Posted Image
Da' ce faci tu , bre , cu decapotabila in Norvegia ? Ha ? Iti place sa te ninga in cap ?

#8
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,827
  • Înscris: 01.11.2005

View PostJurasikMan, on 21 martie 2017 - 21:15, said:

Da' ce faci tu , bre , cu decapotabila in Norvegia ? Ha ? Iti place sa te ninga in cap ?
Nu, e soare si frumos. Uite aici astazi.
Daca ii fac o plimbare, il lecuiesc :).

#9
rumegus

rumegus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,349
  • Înscris: 03.04.2011
Eu nu pricep de ce mi s-a sters postarea. Banuiesc ca stergatorul are decapotabila, sparge seminte, poarta ochelari de soare si noaptea, asculta.nonstop manele, altfel nu-mi explic...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate