Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...
 Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming
 Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...
 Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import
 

Google FRP Huawei y560-l01

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
TBogdanE2000

TBogdanE2000

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 24.01.2017
Buna ziua!Am dat un reset din butoane la telefonul meu și acum îmi cere adresa de mail de la cont...Nu mai țin minte nici adresa,nici parola,iar eu nu mai am acel număr de telefon.Ce pot face sa sar peste această protecție...M-am uitat pe YouTube la câțiva oameni cu aceeași problemă ,am încercat și eu dar nu reușesc...Telefonul este root-at...Rezolv ceva daca schimb softul?(am nevoie de un tutorial ceva,pentru că asta e prima data când instalez un soft nou)
Mulțumesc
P.S Nu vreau comentarii răutăcioase,vreau sămi răspundeți la problema doar dacă știți,nu vreau doar sa va dați cu părerea că sa va aflați în treaba

#2
modoran

modoran

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,399
  • Înscris: 08.02.2011
Parola contului google se poate recupera, daca iti apartine. Daca telefonul e furat sau luat de pe olx atunci mergi la un service sa rezolve ei problema, mai ales ca nu te pricepi.

#3
TBogdanE2000

TBogdanE2000

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 24.01.2017
E telefonul unui prieten,a uitat parola și nu știa că are frp

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate