Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...
 Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming
 Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...
 Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import
 

Crestere masa musculara cu brutal anadrol

- - - - -
  • Please log in to reply
49 replies to this topic

#1
wikkiz2

wikkiz2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 377
  • Înscris: 08.10.2009
Salut tuturor!!

Va rog, sa nu incepeti sa ma certati sau sa va rastiti la mine pentru intrebarile, poate stupide pentru unii dintre voi. Multumesc! :)

Fac sala de o luna, program bine pus la punct pentru fiecare grupa musculara. ( In trecut am mai facut asa, pe sarite.. sala )
  • 1 zi: Piept + Biceps
  • 2 zi: Spate + Ticeps
  • 3 zi: Umeri + Trapez
  • 4 zi: Picioare + abdomen.

De data asta sunt motivat si am plecat la drum cu ambitie. Vorba aia, succesul este defint de 3 chestii:
  • Scop - il am
  • Dorinta arzatoare - o am
  • Perseverenta - cu batai de cap.. dar o am !

Am 65 de kg, cam 1.70 m inaltime.
Am pus intr-o luna cam 5 kg luand proteine de la myprotein GFX-8.

Am mai cautat pe internet, m-am mai interesat de pe la cunoscatori si am decis sa continui pentru a pune masa cu ISO-100 de la DYMATIZE sau HIDROLIZAT PROTEIC DIN ZER de la myprotein, combinat cu un supliment alimentar de la biotech USA si anume brutal Anadrol

* As vrea sa ajung pana la 72-75 kg, zic ca este suficient pentru inaltimea mea.


Ma puteti ajuta cu niste pareri, sfaturi in ceea ce vreau sa fac?

#2
anygel

anygel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 762
  • Înscris: 01.02.2017
Prima zi piept, omori triceps. A doua zi triceps (wtf) si spate, cu bicepsii morti deja... esti varza.

#3
miromulus

miromulus

    c'mon inner peace...!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,613
  • Înscris: 25.01.2006
In primul rand, ce mananci zilnic? Cate grame de grasime, cate de carbohidrati si cate de proteina? Nu stii? Si atunci ce pisici incerci sa completezi cu proteina? Poate mananci deja 200g de proteina pe zi. Iar punctual, legat de suplimente, vezi ca ISO-100 e de 3 ori mai scump decat asta https://www.myprotei...n/10530943.html Si tot 80% proteina e.

Apoi, schimba programul ala cu unul push, pull, legs. O sa-ti fie mult mai util.

p.s. instaleaza MyFitnessPal, ca sa realizezi ce mananci zilnic.

Edited by miromulus, 17 March 2017 - 20:46.


#4
jeffy86able

jeffy86able

    True Evil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,514
  • Înscris: 06.01.2012
Mie mi se pare ca te cam arunci cu capul inainte.
Cu alimentatia cum stai? Ca e foarta importanta.
Brutal Anadrol e un supliment care contribuie la cresterea cantitatii de testosteron si mie mi se pare cam dubios ca produs.
Oricum iti va creste nivelul de testosteron de la antrenament.

#5
unbrutus

unbrutus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,299
  • Înscris: 23.02.2017
probabil deja ai vergeturi, daca nu, sigur vei avea.

5kg intr-o luna e enorm, mai ales la o inaltime si greutate asa mica (si daca ziceai ca ai 85kg tot era mult 5kg intr-o luna, darmite la 65)

Propune-ti sa cresti lunar dar nu asa repede, lasa-ti un an sa ajungi la 75kg sau cat doresti tu. Nu poate nimeni spune daca e prea mult sau putin pt inaltimea ta, totul depinde de cat de musculor vei fi, nu?

O sa cresti in grasime si faci vergeturi in ritmul asta, si probabil si alte probleme, in nici un caz nu avea beneficii

Nu lua Brutal Anadrol, nu ai nevoie si nici nu e clar daca e un produs ok, safe, sau doar un fake cu efecte necunoscute.

Edited by unbrutus, 17 March 2017 - 20:48.


#6
vinciun

vinciun

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,663
  • Înscris: 24.10.2015
Se mai gaseste brutal anadrol? Când eram student voiam sa cumpăr si eu dar nu se gasea la mine in oras si apoi am uitat de el.

#7
Silviugabriel1984

Silviugabriel1984

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 510
  • Înscris: 01.11.2012
Nu uita de ficatoprotect....

#8
vinciun

vinciun

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,663
  • Înscris: 24.10.2015

 jeffy86able, on 17 martie 2017 - 20:45, said:

Brutal Anadrol e un supliment care contribuie la cresterea cantitatii de testosteron
Adică se lauda ca ar contribui la cresterea ...
Eu chiar is curios daca functioneaza, sincer nu prea cred. Ingredientul principal e tribulus si toata lumea deja spune ca-i apa chioara. Mai are palmier pitic care impiedica transformarea testosteronului in dihidrotestosteron

#9
miromulus

miromulus

    c'mon inner peace...!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,613
  • Înscris: 25.01.2006
Orice spanac care se lauda ca-ti creste testosteronul, da un boost de maxim 30%. Ca idee, un om normal produce intre 4 si 9mg pe zi, cu o medie de 7, adica 50mg pe saptamana. Injectiile se fac cam cu 1g pe saptamana. Fa singurul calculul daca te ajuta la ceva.

#10
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015
Va indopati ca puii aia albi de carne... 5kg intr-o luna e enorm... si apoi la 30 ani apareti la tv cu probleme.

#11
jeffy86able

jeffy86able

    True Evil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,514
  • Înscris: 06.01.2012

 vinciun, on 17 martie 2017 - 20:50, said:

Adică se lauda ca ar contribui la cresterea ...
Eu chiar is curios daca functioneaza, sincer nu prea cred. Ingredientul principal e tribulus si toata lumea deja spune ca-i apa chioara. Mai are palmier pitic care impiedica transformarea testosteronului in dihidrotestosteron
Nu cred.
Mai degraba e praf in ochi. Tribulus iar nu cred ca face mare branza, sau nu pe termen lung.

#12
andreiutzu000

andreiutzu000

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 731
  • Înscris: 03.01.2013
Suplimentele astea de crescut in testoren nu fac nimic, sunt mai mult de placebo...
Ai grija cu alimentatia si antrenamentul. Proteinele/suplimentele nu sunt obligatorii, le iei degeaba daca alimentatia este proasta.
Rezultatele nu apar asa repede, abia daca vei vedea dupa 4-5 luni, dupa o luna e cam nimic...abia se obisnuieste corpul cu exercitiile.

Apropo, vezi ca GFX-8 e de la ProNutrition, nu de la Myprotein.

Bafta! :)

#13
PantherOne

PantherOne

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 631
  • Înscris: 07.02.2017
La inaltimea ta ar trebui sa te lasi de sala, sa cresti macar pana la 1.80 m
Cati ani ai?

#14
andrei_ionut

andrei_ionut

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,085
  • Înscris: 29.10.2016

 wikkiz2, on 17 martie 2017 - 20:32, said:

la biotech USA si anume brutal Anadrol



Despre brutal anadrol. Il foloseste un cunoscut culturist (culturism md care este prezent pe youtube). El are o parere destul de buna in privinta produsului.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/sORKDxWvxLo?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by andreiMembruAnonimut, 17 March 2017 - 21:33.


#15
jeffy86able

jeffy86able

    True Evil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,514
  • Înscris: 06.01.2012

 PantherOne, on 17 martie 2017 - 21:10, said:

La inaltimea ta ar trebui sa te lasi de sala, sa cresti macar pana la 1.80 m
Cati ani ai?
Iar mitul asta ca ramane mic?

#16
andrei_ionut

andrei_ionut

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,085
  • Înscris: 29.10.2016

 miromulus, on 17 martie 2017 - 20:52, said:

Ca idee, un om normal produce intre 4 si 9mg pe zi, cu o medie de 7, adica 50mg pe saptamana. Injectiile se fac cam cu 1g pe saptamana. Fa singurul calculul daca te ajuta la ceva.

1g pe saptamana de testo? Dumnezeule! Nu stiu daca chiar ai folosit 1g pe saptamana sau vorbesti doar ca sa te afli in treaba. Dar 1000mg pe sapt este extrem de mult. Intri dracu in spital. Normal este 250mg testo de ex. Si completezi apoi cu altceva.

Bagati in voi cu tona toate prostiile (injectii) si apoi va mirati de ce va cedeaza toate organele. Tipic !! Vai de capul vostru!

Edited by andreiMembruAnonimut, 17 March 2017 - 21:38.


#17
Bogdan199O

Bogdan199O

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 507
  • Înscris: 16.03.2015
Hai sa iti spun ceva care nu o sa iti convina. Daca ai luat GFX 8, nu ai pus 5 kg de muschi! Produsul ala are din ce tin minte vreo 16 sau 18 grame de proteine/100 de grame. Iar ca incepator nu ai cum sa pui 5 kg de muschi intr-o luna. Doar un om care face sport de mult timp poate sa puna 5 kg de muschi intr-o luna cand revine dupa o pauza sau accidentare, si aia e doar o revenire la forma anterioara, nu e ca si cum ar avea 5 kg de muschi mai mult decat a avut vreodata.

#18
satanmicin

satanmicin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 124
  • Înscris: 17.03.2017

 andrei_ionut, on 17 martie 2017 - 21:31, said:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/sORKDxWvxLo?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Aici ieste dulapiorul meu ... șîîîîî aicia am o serie da suplimiente [...] vitamina C ... o varianta uauauaorganica
Aoleu, cat pot sa ma amuze exprimarea si accentul astuia.
Cam multe droguri la tine in dulapior, moldovene.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate