Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...

Ditra 25
 Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE
 Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...
 Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis
 

Problema ebay.co.uk - nu pot sa licitez.

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
logy

logy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 658
  • Înscris: 17.09.2005
Buna ziua, sunt nou pe ebay, nu am mai facut pana acuma nici o tranzactie. Am vrut sa licitez la un produs si nu am reusit nici cum. Nu am atasat card sau cont paypal la contul de ebay. Cineva mi-a zis ca nu pot din cauza ca omul nu trimite produsul in Romania, am incercat sa licitez si la alt produs care il trimite in Romania si aceasi poveste. Desi nu conteaza daca trimite sau nu, ca am la cine sa le trimit in Anglia in caz ca castig licitatia. Mai jos aveti un video sa vedeti exact care e treaba.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/j6aqhVqH5Ko?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
baliosss

baliosss

    Unstoppable

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,374
  • Înscris: 30.01.2016
La 0.01 incearca sa licitezi 0.02, nu 1.

LE: Da link-urile sa incerc de la mine.

Edited by baliosss, 17 March 2017 - 16:51.


#3
logy

logy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 658
  • Înscris: 17.09.2005
Am incercat sa licitez si 0.02 si la consola cu 1,2,5 centi mai mult. Acest video e doar de demo la ce imi apare.

#4
baliosss

baliosss

    Unstoppable

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,374
  • Înscris: 30.01.2016
Consola aia e acum 26. La mine merge sa licitez. 27.

Ai facut contul acum?

Edited by baliosss, 17 March 2017 - 16:54.


#5
logy

logy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 658
  • Înscris: 17.09.2005
Am incercat acuma sa licitez 27, aceeasi poveste ca si in video. Contul il am cred ca si de anul trecut, dar nu l-am folosit niciodata, numai ca eram logat pe el.

Edited by logy, 17 March 2017 - 16:59.


#6
alexa32

alexa32

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,292
  • Înscris: 12.08.2006

View Postbaliosss, on 17 martie 2017 - 16:50, said:

La 0.01 incearca sa licitezi 0.02, nu 1.

LE: Da link-urile sa incerc de la mine.
Poti sa bagi cat vrei, ramai cel mai mare pana cand se depaseste suma licitata de tine.
In felul asta nu trebuie sa stai langa calculator atat timp cat suma licitata e mai mica decat ce ai pus tu.

#7
born2lose

born2lose

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,779
  • Înscris: 06.09.2004
eu nu inteleg de ce n-ai pus un card. cum vrei sa licitezi fara o metoda de plata? cum iti iau banii daca castigi licitatia?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate