Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum accesez site-ul CNAS ?

Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024
 Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 

Problema Facebook Messenger

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
cRipY

cRipY

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 18.10.2015
Buna ziua , am o problema cu facebook messenger si eu si as dori niste idei de rezolvare . Am încercat sa restartez telefonul, sa reinstalez aplicația si nu a funcționat . Am încercat si de pe browser si la fel , nu merge nici acolo . Imi arată ca nu am nici un mesaj primit si e goala lista, nu pot primi nici un mesaj si nici sa trimit . Tin sa menționez ca doar pe acest cont pățesc asta . Vreo soluție sau lămurire ? Mulțumesc anticipat !

O poza : http://imgur.com/6SYOOiX

Edited by cRipY, 16 March 2017 - 19:37.


#2
sommne

sommne

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 342
  • Înscris: 31.07.2012

View PostcRipY, on 16 martie 2017 - 19:21, said:

Buna ziua , am o problema cu facebook messenger si eu si as dori niste idei de rezolvare . Am încercat sa restartez telefonul, sa reinstalez aplicația si nu a funcționat . Am încercat si de pe browser si la fel , nu merge nici acolo . Imi arată ca nu am nici un mesaj primit si e goala lista . Tin sa menționez ca doar pe acest cont pățesc asta . Vreo soluție sau lămurire ? Mulțumesc anticipat !

Înainte de toate, te-ai gândit la faptul că cineva ți-ar fi putut accesa contul ?

#3
PantherOne

PantherOne

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 631
  • Înscris: 07.02.2017
Poate a trimis niste mesaje la niste oameni si dupa a blocat acele persoane si mesajele le-a sters, pana se dovedeste ca nu tu ai trimis acele mesaje poti avea probleme foarte mari.

#4
androholic

androholic

    nemuritor si rece

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,898
  • Înscris: 26.03.2012
severul pe care sunt stocate datele pentru contul tu e down. Am patit asta pe alt sistem de operare, si-a revenit dupa vreo saptamana

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate