Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Paypal - withdraw pe card

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
TralfikCZ

TralfikCZ

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 09.12.2015
Salut..am avut si eu niste banuti pe paypal..vreo 27 euro..si am dat withdraw to card.. cardul era verificat..  cand a expirat am fost anuntat pe paypal si l-am innoit la banca.. si am schimbat si pe paypal datele..si totul bine.. card verificat..etc..
ok..  Am dat withdraw pe card pe data de 2 march..  peste vreo 2-3 zile a aparu la status completed..  Azi e 16 si inca n-am primit banii pe card..de fiecare data cand ma uit pe card nu am niciun ban in +..  Ce trebuie sa fac ca sa ii primesc? Sau cat mai dureaza..
In 2 saptamani ar fi trebui sa ajunga deja pe card.. Ce pot face?

#2
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,796
  • Înscris: 13.07.2011
normal in 2-3 zile sunt pe card, vezi pe ce card ai dat withdraw sa nu fi dat pe vreunul gresit, sau contacteaza paypal direct.

#3
rickysyv

rickysyv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,620
  • Înscris: 08.03.2008
N-are rost să contacteze PayPal, trebuie să contacteze banca unde are cardul ca să-i deblocheze suma...

#4
TralfikCZ

TralfikCZ

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 09.12.2015

View Postbusiness11, on 16 martie 2017 - 17:13, said:

normal in 2-3 zile sunt pe card, vezi pe ce card ai dat withdraw sa nu fi dat pe vreunul gresit, sau contacteaza paypal direct.
Am doar un card.. si daca nu era "bun" nu mai era verificat in paypal..

View Postrickysyv, on 16 martie 2017 - 17:22, said:

N-are rost să contacteze PayPal, trebuie să contacteze banca unde are cardul ca să-i deblocheze suma...
Dar oare au ajuns la banca?

#5
roxanaRabinowitz

roxanaRabinowitz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,414
  • Înscris: 21.02.2016

View PostTralfikCZ, on 16 martie 2017 - 19:18, said:

Dar oare au ajuns la banca?
Vei afla cind vei suna.
In ultimele 4-5 saptamini mi-au intirziat si mie 2 retrageri, dar au durat 5-6 zile, fata de 2-3 normal.
Niciodata nu a durat mai mult de 6 zile retragerea.

Edited by roxanaRabinowitz, 16 March 2017 - 21:06.


#6
jericho

jericho

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,036
  • Înscris: 02.09.2005
paypal sucks, m-am convins cand am avut nevoie sa cer banii inapoi pe o comanda care nu mi-a ajuns.... m-am lasat pagubas pana la urma si am inchis si contul de paypal...

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate