Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Teapa Autovit Nissan Qashqai 2010 - martie 2017

- - - - -
  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#37
Mr. Incredible

Mr. Incredible

    It's showtime!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,638
  • Înscris: 07.10.2005

View PostClaudiu998, on 15 martie 2017 - 13:49, said:

Ai dat de un tepar pe autovit, mai sunt inca 100.000 Site-ul ala e prea jegos
Nu are site-ul nicio vina ca posteaza foarte multi samsari anunturi acolo, anunturi de masini de la samsari vei gasi cam in toate locurile unde pot sa posteze. De ceva timp sunt mai putine anunturi pe Autovit, probabil au introdus tarife sau le-au marit si au renuntat multi sa mai posteze acolo mutanda-se pe olx sau alte site-uri gratuite.

#38
caiuscorneliu

caiuscorneliu

    Lazy Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,353
  • Înscris: 06.02.2008
Si la olx parca au pus limita la imobiliare si auto.

#39
ct10dre

ct10dre

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,038
  • Înscris: 03.05.2006
De asta e bine sa freci  omul la cap  sa-ti trimita  mai multe date , poze etc inainte sa te duci sa o vezi . Am vandut masina alor mei recent ,   desi nu sunt samsar am blurat numerele , se numeste anonimitate pe internet  Posted Image   Mai aveam un folder  cu inca vreo 50 poze + un fisier text cu ce s-a facut la masina in 3 ani de cand o aveau  , in caz ca oamenii cereau mai multe informatii .  S-a  vandut in 4 zile ,  anunt postat doar pe olx ,gratuit fara nici o optiune de promovare platita . Am impresia ca poti pune pana la 3 anunturi la auto fara sa platesti .

Edited by ct10dre, 22 April 2017 - 11:34.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate