Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Seriale SF noi

- - - - -
  • Please log in to reply
79 replies to this topic

#73
miromulus

miromulus

    c'mon inner peace...!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,613
  • Înscris: 25.01.2006

View Postginseng, on 18 martie 2017 - 13:19, said:

Iron Fist. Momentan e numai primul sezon. Nu e chiar SF dar îmi place.

Hei, uitasem ca e 18 deja si a aparut. Si au bagat si Killjoys pe Netflix. Multumesc ca mi-ai amintit.

Edited by miromulus, 18 March 2017 - 20:39.


#74
danyel61

danyel61

    Fumător

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,240
  • Înscris: 19.08.2005

View PostBaxon, on 18 martie 2017 - 20:32, said:

Am uitat sa spun de Lucifer http://www.imdb.com/title/tt4052886/
foarte ok serialul doar ca nu e cu nave spatiale ci cu diavolul in persoana . Mie mi-a placut mult .

Daca va plac cele fantastice, recomand GRIMM si SUPERNATURAL.

#75
octav727

octav727

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,795
  • Înscris: 17.01.2012
Space: Above and Beyond (1995).
Nu este nou dar măcar e cu nave spațiale, în genul BSG. Țin minte că am văzut câteva episoade. Nu m-a dat pe spate dar văd că-i destul de apreciat.

#76
hulk90

hulk90

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 148
  • Înscris: 10.11.2010
Disconnect
http://imdb.com/rg/a...itle/tt1433811/
E un indie cu 4 planuri de desfășurare a acțiunii, foarte drăguț realizat și care tratează niște probleme ale societății contemporane. Eu i-am dat (pe IMDb) 9. Enjoy

#77
Baxon

Baxon

    Dachshund

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,720
  • Înscris: 01.03.2017

View Postdanyel61, on 19 martie 2017 - 11:54, said:


Daca va plac cele fantastice, recomand GRIMM si SUPERNATURAL.
Chestie de gusturi , personal consider ca sunt niste porcarii ordinare cele mentionate de tine . Nu se compara cu Lucifer ..

#78
octav727

octav727

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,795
  • Înscris: 17.01.2012
Oasis - deocamdata episodul pilot, dar ar putea primi un sezon.

#79
ccf_cristi

ccf_cristi

    Asa si?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,497
  • Înscris: 13.10.2010

View PostBaxon, on 20 martie 2017 - 19:51, said:

Chestie de gusturi , personal consider ca sunt niste porcarii ordinare cele mentionate de tine . Nu se compara cu Lucifer ..
La Grimm nu mi-a placut personajul Juliette. Zici ca toata prostia s-a adunat in acel personaj. Pana si Bud(soarece parca) e mai...digerabil. L-am abandonat dupa al doilea sezon(sau cel in Nick era intr-un cosciug pe un vapor...)
Supernatural a fost frumos pana au reusit sa scape din purgatoriu...acum il urmaresc din inertie si da semne de revitalizare o data cu aparitia britanicilor.

#80
danyel61

danyel61

    Fumător

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,240
  • Înscris: 19.08.2005

View Postccf_cristi, on 21 martie 2017 - 09:12, said:

La Grimm nu mi-a placut personajul Juliette. Zici ca toata prostia s-a adunat in acel personaj. Pana si Bud(soarece parca) e mai...digerabil. L-am abandonat dupa al doilea sezon(sau cel in Nick era intr-un cosciug pe un vapor...)
Supernatural a fost frumos pana au reusit sa scape din purgatoriu...acum il urmaresc din inertie si da semne de revitalizare o data cu aparitia britanicilor.

In Grimm, personajul Juliette a devenit personajul Eve, cu totul altceva, mult mai digerabil.
In Supernatural, tinand cont ca e deja sezonul 12, e destul de greu de inventat ceva nou, totusi e vizionabil in continuare.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate