Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...

Ditra 25
 Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE
 Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...
 Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis
 

Probleme la noua versiune de android Nougat !

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
tibileu

tibileu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 04.01.2009
De scurt timp sa lansat noua versiune de android Nougat, dar se pare ca a venit cu ceva probleme tehnice. A intimpinat cineva probleme legat de aceasta versiune ca pe siturile straine se tot plinge lumea ?

#2
KyKyKyKy

KyKyKyKy

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,189
  • Înscris: 18.04.2008
Samsung are probleme și așa.

#3
Topp

Topp

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,077
  • Înscris: 26.08.2008
Buna seara si tie.
Eu n-am nici o problema, Nougat instalat  imediat cand a aparut, de cateva zile.
Asus  ZenFone 3 ZE520KL.
  In topicul dedicat acestui model, cineva zice ca acumulatorul ar tine mai mult decat inainte. Mie nu mi se pare.

Edited by Topp, 14 March 2017 - 01:22.


#4
caiuscorneliu

caiuscorneliu

    Lazy Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,353
  • Înscris: 06.02.2008
Ceva specific Samsung sau întrebi la modul general? Eu am Nougat oficial de câteva zile pe Moto G4 și nu am vreo problemă.

#5
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,851
  • Înscris: 06.01.2008

 tibileu, on 14 martie 2017 - 00:38, said:

De scurt timp sa lansat noua versiune de android Nougat, dar se pare ca a venit cu ceva probleme tehnice. A intimpinat cineva probleme legat de aceasta versiune ca pe siturile straine se tot plinge lumea ?
Unii il au de anul trecut.
Asa ca spune despre ce mama naibii de telefon vorbim, fiindca exista cel putin cateva zeci (daca nu sute) de modele cu Nougat.
Si nu, nu am probleme cu Nougat.

Edited by Hider141, 14 March 2017 - 08:19.


#6
Ann0nyym0us

Ann0nyym0us

    Arrogant bastard

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,413
  • Înscris: 15.12.2009
Care site-uri, care probleme, care telefon?

#7
Ciubex

Ciubex

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,882
  • Înscris: 03.02.2005
Imi pare subiect de troll-eala, nu mi se pare nimic serios din partea initiatorului, ar fi trebuit sa specifice cat de cat, care-i problema (nu se incarca, se incarca partial, pagina se randeaza aiurea),  care-i telefonul, care-s site-urile cu probleme, macar unul, in ce browser a avut problemele. (O captura de ecran ar fi fost indicata)
Avand in vedere ca versiunea de Android Nougat e lansata oficial din August 2016, nu se incadreaza in "scurt timp s-a lansat".
De asemenea, pentru discutiile legate de sistemul de operare Android exista arie dedicata: Android.

Edited by Ciubex, 14 March 2017 - 09:31.


#8
unbrutus

unbrutus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,299
  • Înscris: 23.02.2017

 Topp, on 14 martie 2017 - 01:03, said:

Buna seara si tie.
Eu n-am nici o problema, Nougat instalat  imediat cand a aparut, de cateva zile.
Asus  ZenFone 3 ZE520KL.
  In topicul dedicat acestui model, cineva zice ca acumulatorul ar tine mai mult decat inainte. Mie nu mi se pare.
Pot sa intreb de ce l-ai instalat imediat ce a aparut?

Toate versiunile noi care au aparut au adus tot felul de probleme cu bateria, au scos niste functionalitati etc.
In unele cazuri au transformat telefoane perfect functionale in niste caramizi inutile (si la apple si la android).

#9
Ann0nyym0us

Ann0nyym0us

    Arrogant bastard

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,413
  • Înscris: 15.12.2009

 unbrutus, on 15 martie 2017 - 00:25, said:

Toate versiunile noi care au aparut au adus tot felul de probleme cu bateria, au scos niste functionalitati etc.
In unele cazuri au transformat telefoane perfect functionale in niste caramizi inutile (si la apple si la android).

Ai si vreo resursa care sa-ti sustina afirmatiile? Doar pentru ca unii utilizatori au avut probleme asta nu face varianta mai putin capabila.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate