Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Ipod Shuffle generatia 4

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Warchild04021975

Warchild04021975

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 177
  • Înscris: 27.11.2016
Detin Ipod Shuffle generatia 4,vreau sa adaug muzica.Am incercat cu iTunes,Copy Trans Manager s.a.m.d.

Pot adauga muzica in librarie dar sincronizarea nu functioneaza.De exemplu incarc 10 melodii,merge rapid apoi dau sync ori update depinde de soft si se

gandeste ore in sir si nu mai tremina ,l-am lasat si 3 ore odata si tot nu mai termina.Nu stiu ce sa fie.........Am dat si factory reset,tot aceasta problema.

#2
_-_

_-_

    - Magister Ludi -

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,901
  • Înscris: 21.03.2013
CopyTrans Manager este aplicatie pentru Windows. Deci presupun ca nu folosesti nici iTunes pentru Mac, ci pentru Windows. In acest caz, ai uitat sa precizezi despre ce versiune de Windows este vorba.
Problema s-ar putea sa fie legata de o incompatibilitate cu versiunea de Windows pe care o folosesti (poate ca este o versiune prea veche) sau poate folosesti un antivirus mai "exotic" ori un alt software care impiedica sincronizarea.
Nu este exclus nici sa fie o problema hardware cu PC-ul (de exemplu, cu portul USB pe care il folosesti) sau conectorul sau chiar cu iPod-ul (mai ales ca ai facut factory reset si problema a ramas).
Ar fi cam multe variabile ca sa poti primi un raspuns la obiect...

Vezi si aria dedicata iOS (iPhone/iPod/iPad sau topicul dedicat: https://forum.softpe...e-ipod-shuffle/!
(Aria de fata a ramas in principiu pentru alt hardware de la Apple decat iPod, iPhone si iPad, avand in vedere ca pentru ele exista arie separat. Poate dincolo gasesti si un raspuns la aceasta problema.)

Edited by _-_, 13 March 2017 - 22:30.


#3
Warchild04021975

Warchild04021975

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 177
  • Înscris: 27.11.2016
E vorba de Windows 10 cu ultimul update anniversary care il am instalat de o luna.Posibil sa fie si Windowsul pentru ca inainte aveam Windows 7.Antivirus si firewall sunt doar cele din Windows.Le-am lasat activate de cand am descoperit ceva ciudat :).
Daca dezactivez firewall aplicatiile nu mai sunt actualizate si dau erori in cazul meu primeam eroare pentru Windows photo.Porturile usb eu zic ca sunt OK,functioneaza cu alte stickuri,ramane doar versiunea de Windows.Hmmmm

Edited by Warchild04021975, 14 March 2017 - 06:24.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate