Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 

Ormus, Ormus Gold si alte derivate

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
asilaghi89

asilaghi89

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 330
  • Înscris: 25.07.2015
Salut,
Am deschis acest topic in incercarea de a afla pareri reale despre produsul Ormus www.ormus.ro despre care aud tot mai multe din diverse parti dar nici un caz de un consumator real, chiar functioneaza ? Eu am ceva probleme de sanatate, mai exact o boala reumatologica incurabila care afecteaza articulatiile (spondilita anchilozanta) si am avut de cateva ori tentatia de a incerca tratament alternativ dar fara sa incerc cu adevarat...ar fi de mare folos pareri reale de la persoane care au incercat Ormus.

Edited by asilaghi89, 10 March 2017 - 23:41.


#2
pasilla

pasilla

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,778
  • Înscris: 31.03.2012
Ar fi bine sa iti folosesti banii in interesul tau, nu pentru a contribui la  bunastarea unor excroci.

Edited by pasilla, 10 March 2017 - 23:56.


#3
Dihorul Razboinic

Dihorul Razboinic

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,322
  • Înscris: 01.10.2006
Astia vind piatra filosofala? Posted Image Pai ar trebui sa se adreseze direct alchimistilor.

Pt. spondilita poti incerca ceai de frunze de frasin. Am constatat ca are un efect destul de puternic (de fapt am constatat rontaind frunze de frasin, dar banuiesc ca ceaiul e cam tot pe acolo). Probabil ca trebuie facut pauza din cind in cind, ca sa nu apara efecte secundare.

Edited by Dihorul Razboinic, 11 March 2017 - 09:00.


#4
EXIT

EXIT

    Immortal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,094
  • Înscris: 17.01.2006
Ormus este un produs pentru prosti. :)
Exista sectiune Homeopatie si Tratamente alternative.

#5
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,120
  • Înscris: 22.05.2003
@EXIT - domnu' te rog, e cu hAUR!

#6
EXIT

EXIT

    Immortal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,094
  • Înscris: 17.01.2006
Dar se poate extrage? :D

#7
asilaghi89

asilaghi89

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 330
  • Înscris: 25.07.2015
Mersi pentru sfaturi :-) tot ceaiurile si diferite crema raman tratamentul de baza, nu am incercat niciodata un produs de genul Ormus si probabil nu o sa incerc niciodata, dar sunt multi oameni care cred, care nu mai au nici o alternativa si incearca...altii profita de pe urma lor, trist...

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate