Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 

instalare android gresita?

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
masni

masni

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 765
  • Înscris: 25.10.2010
vreau sa intreb cunoscatorii unde am gresit de am reusit sa brickuiesc telefonul.un philips 309 de la oferta vodafone,l-am rootat,am reusit f bine dupa care am descarcat un custom rom oficial vodafone ro si l-am instalat cu sp flash tool.bara galbena a aparut,mi-a dat la sfarsit ok de instalare si apoi nimic.telefonul mort.am tot reincercat,am formatat flash cardul,apare ok.am dat la download se incarca toate barele de culori si apare ok semnul de sfarsit.si nimic.tot mort.am incercat apoi si alt custom rom strict pentru model de 4 gb dar nu vrea sa incarce apare eroare.doar cel de vodafone ro incarca.nu e mare scofala telefonul dar unde am gresit,driverele toate instalate in pc pentru transfer in telefon.oare vodafone blocheaza o rescriere de custom rom ? ca sa stim pe viitor de unde alegem telefoanele.

#2
Bombalurina

Bombalurina

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,288
  • Înscris: 08.11.2016

View Postmasni, on 10 martie 2017 - 12:37, said:

oare vodafone blocheaza o rescriere de custom rom ?
Nu cred ca pot face asta, mai degraba n-ai folosit rom-ul corect.

#3
ovidiufgs

ovidiufgs

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 689
  • Înscris: 17.04.2007
mari sanse sa fie din firmware.
ai facut back up la firmware ul original?

#4
Ciubex

Ciubex

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,883
  • Înscris: 03.02.2005
Daca cumva discutia migreaza spre salvarea acetui model, atunci continuati discutia pe topicul existent: Philips S309

#5
roxanaRabinowitz

roxanaRabinowitz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,414
  • Înscris: 21.02.2016
Ce rah*** este "custom rom oficial vodafone ro" ?
Ori e custom, ori e oficial ?
Daca e oficial, de ce ai nevoie de root si de ce nu te adresezi direct Vodafone sau magazinului de unde l-ai cumparat ?
Ma rog, presupun ca nu mai ai garantie.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate