Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Contabilitate firma online

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
LukRo

LukRo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,849
  • Înscris: 23.10.2015
astute, eu sunt in situatia ta si folosesc Crunch. Au preturi mici (pt UK) si softul online este destul de bun. Pret 77 pachet de baza + 11 daca mai ai salariati.

Am folosit si serviciile altora si au fost varza.

Ar mai fi Xero, baga reclama la greu acum. Am testat dar nu m-au impresionat. M-a deranjat faptul ca cereau acces direct la contul bancar pt import de date. Prefer sa ofer eu fisier de import.

Sincer, daca nu ar trebui sa am sediul undeva, as renunta la ei. Cer prea multi bani pt munca depusa. Si se apuca de treaba doar cand se aproprie termenul limita de depunere, nu cand esti tu gata.

#20
LukRo

LukRo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,849
  • Înscris: 23.10.2015
Ah, alta chestie. La astia nu este faza cu "Clientul nostru, stapanul nostru". Comportamentul este de agent al fiscului, nu de contabil platit de tine. Ca si la banci de altfel.

Iar daca vrei consultanta, e separat. La fel si Self Assesment-ul.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate