Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online
 

Sfat achizitie auto SH ~ € 4.000

- - - - -
  • Please log in to reply
46 replies to this topic

#37
denky

denky

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,360
  • Înscris: 09.03.2009

View Posthepea, on 24 martie 2017 - 07:59, said:

Ai putea incerca sa te vezi cu proprietarul la jumatea drumului. Cred ca va refuza daca stie ca masina nu e chiar ca in anunt :)

Asta-i tare. Cine naiba pleaca de acasa la sute de km in speranta ca vinde masina? Doar cineva la nevoie ... mare.

#38
hepea

hepea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 805
  • Înscris: 20.02.2006
Bine, daca unu e la Braila si unu la Satu Mare nu merge. Dar daca unu e la Braila si unul la Constanta, o veni pana la Harsova? Binenteles, mai intai se inteleg la telefon pe defecte, dotari, etc si poate un pret aprox Posted Image
Doar sa mergi asa de placere, nu merge, intr-adevar

La cat de mare e oferta de masini, eu, ca vanzator, as face ceva in plus pt a bate palma.

Edited by hepea, 24 March 2017 - 19:40.


#39
denky

denky

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,360
  • Înscris: 09.03.2009
Eu, ca vanzator, prefer sa ii spun omului toate hibele, ca sa nu-l pun pe drumuri. Dar nu m-as pune pe mine pe drumuri doar daca as fi unul care stie ca a omis din hibe intentionat.

#40
Nannah

Nannah

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 03.07.2015
Nah... nu cred ca e cineva care sa se deplaseze... Poate GL-BR da, dar chiar si asa...
M-am gandit sa caut mai multe masini din acelasi oras, pe care sa le vad intr-o zi sau doua... si de acolo, sa aleg una.

Si da, as prefera sa stim dinainte despre ce hibe si probleme are, ca totusi vorbim de masini de 8-9-10 ani, nimeni nu se asteapta sa fie ca iesita de pe usile fabricii... dar de la a-mi spune ca arata "optic foarte bine" si apoi sa justifici vopseaua sarita ca fiind din cauza jeturilor de apa de la spalatorie, ma scuzi... Posted Image

Edited by Nannah, 24 March 2017 - 22:16.


#41
mateyon

mateyon

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 239
  • Înscris: 09.04.2011
De la proprietar găsești Kia ceed si Hyundai I30. An mai bun 2009-2010, abia ieșite din garanție, sub 200k km. Au avut garanție 7 ani cu reviziile in reprezentanta.
Focus, Astra, Golf sunt pâinica samsarilor.
Personal îmi place mult Seat Altea.

Edited by mateyon, 25 March 2017 - 08:01.


#42
Feeble

Feeble

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 05.05.2015
Salut,

Ce ziceti de un Hyundai i30 din 2008, 1.6 crdi, benzina, 115 cp? Avantaje/dezavantaje
Din ce am citit ar consuma putin cam mult.

Postez si eu aici pentru a nu crea un topic nou pe acelasi subiect. Si eu caut masina cam in acelasi buget si caracteristici ca OP

Edited by Feeble, 27 March 2017 - 19:04.


#43
hepea

hepea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 805
  • Înscris: 20.02.2006
Slaba la accidente. Am intrat cu un Matiz intr-unul si, spre surprinderea mea, l-am indoit bine. Ma intreb ce se intampla daca eram cu una mai mare.

Monovolumul nu-ti place? https://www.reno.ro/...ST&f=5&t=306438

#44
mateyon

mateyon

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 239
  • Înscris: 09.04.2011
CRDI e pe motorina.
Din ce stiu mașinile mai noi se îndoaie bine la accidente in ideea de a absorbi socul si a proteja pasagerii...din ce am mai citit si eu.

#45
Nannah

Nannah

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 03.07.2015
Update:
Desi ma tentau din ce in ce mai mult Fordurile, am considerat ca la ce buget aveam, mai potrivita ar fi Astra H, 2008, 1.4, 90 CP, de la proprietar 200e peste bugetul initial.
Acum.. hartogaraia si birocratia...

#46
gykanes

gykanes

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,256
  • Înscris: 06.06.2010
Sa o stăpânești sănătos.  Am văzut ca ai postat și pe forumul Opel :D. Cred ca tot opel îmi iau și eu.

#47
Nannah

Nannah

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 03.07.2015
Merci.
Din pacate, eu nu iti pot oferi un feedback util.
Razboiul l-am facut pe 1310, unde cuplam marsarierul cu doua maine, apoi am condus pentru o scurta perioada ceva Opel ca dupa sa iau o pauza destul de mare...
Acum, mai pe inserat, mai pe strazi mai pustii, invatam din nou sa conducem :D

Dar am primit multe sfaturi utile atat aici cat si pe site-ul marcii.
Spor la cumparaturi! :)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate