Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 

Resident Evil 7 / Biohazard

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,054
  • Înscris: 10.09.2005
Apropo, stiti ca in jocurile de acest gen caracterul cu care joci nu are cap?

Edited by gerbil, 28 March 2017 - 15:26.


#20
andrei_ionut

andrei_ionut

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,085
  • Înscris: 29.10.2016

 gerbil, on 28 martie 2017 - 15:24, said:

Apropo, stiti ca in jocurile de acest gen caracterul cu care joci nu are cap?


Pai cum asa? :D Eu m-am uitat in multe oglinzi si mi se vedea capul (capul personajului).
-----

Si acum ma oftic ca nu pot juca jocul. Am reusit cu chiu cu vai (are freeze din 15 in 15 secunde si este enervant, plus ca setarile sunt la low si se vede rau) sa joc 15-20 min. Si pare extreeeem de promitator. Asta ma enerveaza, ca jocul este bun si eu nu il pot juca :(

#21
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,054
  • Înscris: 10.09.2005
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/DnMGaxPuuzY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Asa e si la Outlast si de fapt la toate jocurile fps in care iti vezi corpul. Daca nu iti vezi corpul nu ai nimic, doar o mana si o arma.

#22
alex342

alex342

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,556
  • Înscris: 23.09.2017
Doar ce l-am terminat. Ce joc bolnav.. Ma gandesc cine *** l-a gandit.

#23
ro_explorer

ro_explorer

    Membru impartial

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,665
  • Înscris: 15.12.2009
Incearca Outlast (1 si 2) ... ai sa ajungi la concluzia ca rezident evil e mai lejer, asa .... :D

#24
alex342

alex342

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,556
  • Înscris: 23.09.2017
Am jucat Outlast 1, Outlast Whistleblower, si acum joc Ouatlast 2 (am jucat cam 15%).

Outlast 1 si Whistleblower - excelente, superbe.

Outlast 2 - hmm..cat am reusit sa joc ~15% nu prea m-a convins, sunt putin dezamagit. Sper sa isi revina pe parcurs. Cu toate ca Outlast 2 DEMO(15 min dureaza demo-ul) m-a lasat masca, superb.

Edited by alex342, 28 September 2017 - 17:40.


#25
Rooberrt

Rooberrt

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 03.01.2018
Mie nu mi se pare atat de wow noul Resident Evil, mi se pare putin overrated. Nu zic ca nu e bun, dar nu e nici ceva extraordinar. Au incercat sa se indeparteze putin de la serie cu stilu' asta nou, poate din cauza succesului pe care l-a avut Outlast. Consider ca cel mai bun joc Resident Evil este Resident Evil 4, pe care ar trebui sa-l joci in versiunea remastered pe pc, in cazul in care nu ai un PS2.

 andrei_ionut, on 18 aprilie 2017 - 22:37, said:



Pai cum asa? Posted Image Eu m-am uitat in multe oglinzi si mi se vedea capul (capul personajului).
-----

Si acum ma oftic ca nu pot juca jocul. Am reusit cu chiu cu vai (are freeze din 15 in 15 secunde si este enervant, plus ca setarile sunt la low si se vede rau) sa joc 15-20 min. Si pare extreeeem de promitator. Asta ma enerveaza, ca jocul este bun si eu nu il pot juca Posted Image
Si mie mi se intampla sa am freeze-uri dupa instalare, in ciuda fps-urilor ridicate. Solutia pentru mine si pentru multi altii a fost modificarea setarilor si anume "Texture quality - Medium", asta in cazul in care il ai pe High.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate