Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Recomandare scaun birou

- - - - -
  • Please log in to reply
217 replies to this topic

#19
adn2377

adn2377

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 21.02.2005
De la o companie care si-a schimbat tot mobilierul, am ales cateva scaune de birou profesionale pe care le-am reconditionat (spalat, curatat, verificat mecanisme, etc) si acum vreau sa le dau.

Scaunele sunt perfect functionale si le dau incepand de la 250 ron, in functie de aspect. (unele au ramas cu 1-2-3 pete, altele arata "fara pata"). Tapiterie textila, verde.

Avand in vedere ca eu, avand si probleme cu spatele, am cautat in cateva randuri un scaun serios de birou SH si nu am avut unde sa gasesc in Bucuresti, imi permit sa postez aici - poate e cuiva de ajutor. Cine doreste detalii, poze, etc sa imi dea PM.

Sunt nemtesti, de firma, si cu toata problema mea de coloana am stat pe ele la servici ani buni...

#20
Serpent

Serpent

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,234
  • Înscris: 09.01.2004
Hmmm, elementar draga Watson...
o companie care si-a schimbat tot mobilierul... scaune de birou profesionale... Tapiterie textila, verde... trebuie sa fie de la Orange Pasteur sau Ferma!
Am ghicit?!?  :eheyebrow:

#21
adn2377

adn2377

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 21.02.2005

View PostSerpent, on 10th January 2012, 22:24, said:

Hmmm, elementar draga Watson...
o companie care si-a schimbat tot mobilierul... scaune de birou profesionale... Tapiterie textila, verde... trebuie sa fie de la Orange Pasteur sau Ferma!
Am ghicit?!?  :eheyebrow:

Nope!

#22
Serpent

Serpent

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,234
  • Înscris: 09.01.2004
Pacat, alea erau chiar interesante...
Aveau reglaje cam pentru orice!

#23
adn2377

adn2377

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 21.02.2005
Au si astea destule reglaje.

Pe urma, in primul rand conteaza cum stai pe ele si abia la urma daca sunt capabile sa faca cartofi prajiti :)

Am postat pe Bursa/Anunturi ce si cum, e de ajuns sa cauti "scaun"  :peacefingers:

#24
adn2377

adn2377

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 21.02.2005
Oferta mea este inca valabila, gasiti anuntul pe acest forum pe sectiunea de anunturi sau ma puteti contacta prin PM pentru detalii.

#25
LCDMONDEO

LCDMONDEO

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 82
  • Înscris: 02.05.2011
Caut un scaun de birou pt copil (6 ani), este cineva care ma poate indruma?

#26
milanozab

milanozab

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 17.06.2012
Salut
Veti gasi in paginile specializate  Visit My Website o serie de produse standard,  isi merita banii.

#27
gxxxg

gxxxg

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 20.06.2007
Scaun bun mi-am cumparat de pe www.distributiemobila.ro , fotoliu directorial 1020, foarte comod, si rezistent. O sa pun si poze daca vrei .

#28
starbuck01

starbuck01

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 18.04.2013
http://antaresromani...pot.ro/  aici gasesti informatii cum sa iti alegi un scaun de birou :)

#29
Lovele

Lovele

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 482
  • Înscris: 02.02.2009
Vreau sa cumpar un scaun de birou care sa fie rezistent si comod. Imi puteti sugera ceva pana in 300 de lei? Eu am gasit modele de genu pe net care mi-au atras atentia:
http://www.scaune-on...600-id2614.html

#30
HighClass

HighClass

    . Impresar .

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,298
  • Înscris: 31.05.2013
http://www.chairpro....u-monti-hb.html

Asta imi place mai mult dar depaseste bugetul cu 20 lei.

#31
BlueSoon

BlueSoon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,526
  • Înscris: 10.06.2006
eu am asa ceva  http://www.dedeman.r...atena-maro.html

dar cumparat de la un magazin local ca era mai ieftin. La deadman vad ca preturile merg tot in sus. Acu ceva vreme era vreo 350 lei.

Edited by BlueSoon, 14 January 2014 - 16:12.


#32
cephalophodes

cephalophodes

    .★☆ ★☆ ★☆ ★☆.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,493
  • Înscris: 22.09.2011
eu mi-am luat d-asta......dar....nu-s atat de multumit.....dc?? pai il am de 2 saptamani si a facut un pic de joc la functia de balans....dar na.....made in china...

http://www.labutic.r...orial-us11.html

#33
chituc

chituc

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 20.07.2007
Eu ti-as recomanda acestmodel de scaun sau acela care l-ai selectat tu initial. Sa nu-ti iei scaun tapitat cu piele ecologica: te incingi vara (transpiri) si ti-e frig iarna in el; apoi nu se asigura ventilatia corpului si se degradeaza mai usor in timp piele ecologica (PU sau PVC).
Cel mai bun este un scaun tapitat cu mesh, chiar si in detrimentul pielii naturale.

#34
dana2010

dana2010

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 100
  • Înscris: 26.03.2010
Eu cred ca si asta http://www.expert-sc...-birou-off-711/ e bun. E mai ieftin ca ala pe care l-ai gasit, eu sunt multumita de el. L-am mai recomandat unui user pe aici, mai demult. Au si modelul pe care l-ai gasit tu, tot in doua culori, rosu si negru. Mi-a placut magazinul pentru ca a asigurat transportul in pretul scaunului. Au multe modele, uita-te, poate gasesti si alte variante atragatoare

#35
Spring76

Spring76

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 418
  • Înscris: 13.03.2014
Scaunul  Markus de la IKEA. L-am cumpărat acum vreo trei ani și încă rezistă perfect. Este FOARTE comod și foarte solid. Dar ceva mai scump, a tot oscilat între 550 lei și 700 lei.
Până la scaunul ăsta făceam pulbere un scaun la trei luni cu stilul meu de a sta în el.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/_NWkVxODMnE?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by Spring76, 15 March 2014 - 06:46.


#36
JohnSmith

JohnSmith

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 324
  • Înscris: 11.06.2005
+1 pt markus!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate