Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Va rog recomandati echipa serioa...

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?
 Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?

Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...
 

Home Cinema phillips HTS3357

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
Cristian21211

Cristian21211

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 27.02.2017
Salutare oamnei buni , am si eu un Home Cinema Phillips HTS3357 si nu mai merge , inainte sa il duc la un reparator  se aprindea si se stingea  si acuma cand l-am luat inapoi a zis ca nu se poate face ca nu se mai gasesc piese pentru el ,,,, acum cand il bag in priza nici nu se mai aprinde , se aude decat un bâzâit ciudat la unul dintre transformatori,,, ala zicea ca e de la placa de alimentare , acum,, nu stiu , va cer parerea  , si daca ma puteti ajuta sa il fac,

Edited by Cristian21211, 27 February 2017 - 20:56.


#2
xmanyacs77

xmanyacs77

    *Roman Patriot*

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,117
  • Înscris: 10.07.2013
Vezi daca te poate ajuta colegul nostru @Mos_Ilie

#3
catalucan

catalucan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,013
  • Înscris: 24.03.2007
Nu merita reparatia in conditiile in care gasesti pe net la 100 - 150 lei

#4
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,994
  • Înscris: 07.11.2006

View PostCristian21211, on 27 februarie 2017 - 20:52, said:

Salutare oamnei buni , am si eu un Home Cinema Phillips HTS3357 si nu mai merge , inainte sa il duc la un reparator  se aprindea si se stingea  si acuma cand l-am luat inapoi a zis ca nu se poate face ca nu se mai gasesc piese pentru el ,,,, acum cand il bag in priza nici nu se mai aprinde , se aude decat un bâzâit ciudat la unul dintre transformatori,,, ala zicea ca e de la placa de alimentare , acum,, nu stiu , va cer parerea  , si daca ma puteti ajuta sa il fac,

Cumpara un PC la mana a doua (200-400) pe post de unitate centrala pentru sistem,la care cuplezi boxele 5.1.Esti mult mai castigat asa si vei elimina si genul de probleme cu anumite DVD-uri pe care nu vrea sa le citeasca,problem de codecuri,formate,etc.

Iti recomand ca PC second ceva de la DELL sau Fujitsu

#5
Cristian21211

Cristian21211

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 27.02.2017

View Postadisz, on 28 februarie 2017 - 13:58, said:


Cumpara un PC la mana a doua (200-400) pe post de unitate centrala pentru sistem,la care cuplezi boxele 5.1.Esti mult mai castigat asa si vei elimina si genul de probleme cu anumite DVD-uri pe care nu vrea sa le citeasca,problem de codecuri,formate,etc.

Iti recomand ca PC second ceva de la DELL sau Fujitsu


Nu cred ca ar avea rost sa cumpar un PC , daca s-ar putea face sistemul acesta , e pacat de el....

#6
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,994
  • Înscris: 07.11.2006
Eu ti-am sugerat chestia cu PC-ul ieftin tocmai pentru ca tu ai spus asa:

View PostCristian21211, on 27 februarie 2017 - 20:52, said:

si acuma cand l-am luat inapoi a zis ca nu se poate face ca nu se mai gasesc piese pentru el


#7
geo123

geo123

    Power User

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,926
  • Înscris: 10.05.2006
Daca nu sunt bulite procesoarele si epromul nu vad de ce nu se poate repara.
Cat e de rentabil asta e partea a doua.



Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate