Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 

De ce mi-a fost ºters subiectul cu Euro-Dance?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
41 replies to this topic

#19
djl

djl

    Smrt fa¹izmu, sloboda narodu! Îmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,502
  • Înscris: 13.06.2004
Dar pot sau nu să-l redeschid?  :huh:

#20
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Posts: 68,537
  • Înscris: 15.06.2004
Daca nu ai ok-iul de la moderatorul ariei, nu prea.
Se poate interpreta ca ignori decizia unui moderator - se sanctioneaza.

Dar nu stiu de ce ai deschis tu aici - pe Forum feedback si nu pe Abuzuri.

#21
BlueKing-69

BlueKing-69

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,744
  • Înscris: 26.08.2008

View Posteiffel, on 27 februarie 2017 - 11:34, said:

   Dar nu stiu de ce ai deschis tu aici - pe Forum feedback si nu pe Abuzuri.  

Pe Feedback se poate bucura de sustinerea publicului, pe Abuzuri protesta... singur :)
Smecher djl!

#22
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,996
  • Înscris: 07.11.2006

View Posteiffel, on 27 februarie 2017 - 11:34, said:


Dar nu stiu de ce ai deschis tu aici - pe Forum feedback si nu pe Abuzuri.

Raspund eu in locul lui.
Poate ca bun-simtul care-l caracterizeaza nu considera stergerea topicului drept Abuz ci doar o greseala minora a "conducerii".

#23
Swiby

Swiby

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 186
  • Înscris: 08.02.2007
Eurodance (incluzand Italo Disco) ar fi fost un subiect interesant.

#24
BlueKing-69

BlueKing-69

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,744
  • Înscris: 26.08.2008
Bai frate, acum ma uitai.
Pai vad pe forum la Muzica straina: Disco anii '70, Dance music, Disco music, Muzica pop, Muzica bulgareasca, greceasca, ruseasca, italiana, Muzica chill, Muzica de iubire, muzica de dor si jale, muzica de betie (fro'  13 pagini de subiecte) + alte arii dedicate: muzica din filme, muzica rock, muzica romaneasca, Simfonica / opera / clasica... pana si Manele / manelisti...

In cate putem imparti muzichia asta facuta din doar 8 note?

Las-o in *** mai djl, mai bagi clipuri si pe la Amintiri din copilarie sau Glasul rotilor de tren la topic cu trenuri si tramvaie... e prea mult!  Posted Image
Exista topic < Eurodance - cele mai frumoase melodii >. Ala ce are, de ce nu-i bun, djl?

LE:
Ma mir ca a mai vazut cineva sa stearga ceva in dezmatul si delirul de pe aria aia de muzica.

Edited by BlueKing-69, 27 February 2017 - 17:10.


#25
djl

djl

    Smrt fa¹izmu, sloboda narodu! Îmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,502
  • Înscris: 13.06.2004
Acolo e în general topic de postat melodii. Că mai apare şi o discuţie... partea a 2-a. Şi s-ar putea să contravină cu 1 post/zi/user în anumite topicuri de pe aria de muzică.
Plus că nu înţeleg cu ce te deranjează pe tine că-s atâtea subiecte. Oricum, nu postez în toate cele de pe acolo.

#26
BlueKing-69

BlueKing-69

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,744
  • Înscris: 26.08.2008
Pai nu ma deranjeaza, dar e penibil... asa poti deschide topic pentru muzica lansata in fiecare an, nu doar pe decade. Sau tu nu vezi nimic anormal in asta? Nu ai si tu niste limite totusi...?
Topicul Eurodance - cele mai frumoase melodii nu te satisface? Vroiai si unul Eurodance? Ce bagai in el, cele mai nashpa melodii?

#27
djl

djl

    Smrt fa¹izmu, sloboda narodu! Îmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,502
  • Înscris: 13.06.2004
Nu, doream o discuţie despre acel gen muzical. Pe cel actual e posibil să nu ai voie cu mai mult de un post pe zi.

#28
BlueKing-69

BlueKing-69

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,744
  • Înscris: 26.08.2008

View Postdjl, on 27 februarie 2017 - 17:16, said:

   Plus că nu înţeleg cu ce te deranjează pe tine că-s atâtea subiecte.
Nu ma **** la cap cu "ce te deranjeaza pe tine", ca nu-ti aduce nici un avantaj in economia discutiei.
Nu ma deranjeaza, doar zgarie la ochi cand ajungi sa intri pe acea arie.
Nici nebunia excesiva si dementa de reclame amplasate pe toate cladirile din ex-micul paris nu ma deranjeaza efectiv, nu mor din asta dar... totusi... cam zgarie, nu?

Nu stiu, daca asta esti tu, nu ai absolut nici o bruma de autocenzura si pentru forum este ok sa aiba subiecte multe deschise (nu stiu si cat trafic aduc unele), deschide - cum ziceam - si cate un subiect pentru muzica fiecarui an. Sanatos sa fii!


LE:
Eu inchei aici, nu vreau sa intru in polemici cu tine mai mult decat am facut-o deja.

Edited by BlueKing-69, 27 February 2017 - 17:29.


#29
caiuscorneliu

caiuscorneliu

    Lazy Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,353
  • Înscris: 06.02.2008
Djl, cred cã o sã fie mai activ topicul ãsta decât ãla cu euro dance. Vezi și tu partea plinã a paharului :)

#30
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Posts: 68,537
  • Înscris: 15.06.2004
Euro. Dance.
Attached File  symbol-euro-sign-green doll-17340.gif   42.16K   5 downloads

#31
djl

djl

    Smrt fa¹izmu, sloboda narodu! Îmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,502
  • Înscris: 13.06.2004
Bună, proastă, a fost muzica unei generaţii. Şi pentru cei tineri de atunci a însemnat senzaţia de libertate, aşa precum a fost pentru alţii Discoul din anii '70.

#32
morogan

morogan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,476
  • Înscris: 14.04.2002
Dar ce avem noi aici? Un topic firesc de feeback (felicitari djl) si multi ce fac mistocareala... Printre ei si un moderator.... Ce ar trebui facut?
1 punct tuturor ce vorbesc fara a avea ceva de spus. Moderatorul fiind cu regulamentul in sange ia 2 puncte.

Ce se va intampla?

Nu fac poll dar va rog pe toti ce considerati ca ati scris offtopic sa notati masurile ce vi se cuvin. Fiecare pe tarlaua lui.
Cine considera ca nu a facut off sa imi spuna.

Multumesc

#33
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,484
  • Înscris: 19.04.2009
Eu recunosc c-am fost pe langa insa din postura de user. Insa topicul este pe feedback, asa ca si djl primeste unul. Pozitiv si/sau negativ in functie de useri.

Pentru ca da, e deranjant. Multe subiecte, toate in aceiasi directie si unele chiar repetitive asa cum a spus si @BlueKing:

Quote

Topicul Eurodance - cele mai frumoase melodii nu te satisface? Vroiai si unul Eurodance? Ce bagai in el, cele mai nashpa melodii?

Cred ca si userii au ajuns la un moment in care vor o pauza din subiectele astea, la modul cel mai sincer. Is ca subiectele lui Galeo, trebuie sa vezi doar titlul si deja stii totul despre ele.

Acuma, mi-o asum.

#34
djl

djl

    Smrt fa¹izmu, sloboda narodu! Îmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,502
  • Înscris: 13.06.2004
Eu am explicat de ce nu am postat acolo. Însă nimeni nu a venit să lămurească cum este cu acel topic versus regulamentul ariei de muzică. Dacă cineva spunea "da, se poate mai mult de un post pe zi acolo fără să încalci regulamentul" sau "nu, nu se poate mai mult de un post pe zi acolo fără să încalci regulamentul" era lămurită treaba. Chiar aşa de greu era?

Cât despre sancţiuni... să rămână doar unele verbale. Că dacă se lasă cu puncte, va fi stare de tensiune pe forum. Plus că nu-s răzbunător.   :)

Edited by djl, 28 February 2017 - 18:59.


#35
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Posts: 68,537
  • Înscris: 15.06.2004

View Postmorogan, on 28 februarie 2017 - 18:36, said:

1 punct tuturor ce vorbesc fara a avea ceva de spus. Moderatorul fiind cu regulamentul in sange ia 2 puncte.

Daca a deranjat pe careva gif-ul ala, ok, nicio problema. Am zis sa mai si zambim un pic.
Insa asa cum am subliniat mai sus, topicul nu a fost deschis acolo unde i-ar fi fost locul, adica pe Abuzuri. Alta ar fi fost situatia atunci.

#36
morogan

morogan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,476
  • Înscris: 14.04.2002
Topicul a fost pus EXACT unde ii era locul.

Hint: vina recunoscuta e pe jumatate iertata

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate