Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

PROBLEMA DESCHIDERE FOLDERE

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
tuddy

tuddy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 97
  • Înscris: 14.06.2007
Salutare,

Uneori, cand incerc sa deschid orice folder, primesc eroarea din poza atasata. Daca dau ok si il mai deschid inca o data, nu mai da aceasta eroare. Aveti idee de la ce poate fi? Este foarte enervant ca din 10 deschideri de folder, cam jumatate sa dea eroarea aceasta ...Attached File  ERROR.png   1.29MB   81 downloads

#2
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,836
  • Înscris: 06.01.2008
Poate sistemului de operare nu-i plac anumite caractere din denumirea fisierelor.
Dar din ce vad in imagine, tie iti da eroare probabil la deschiderea fisierelor, nu a directoarelor.

#3
unbrutus

unbrutus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,299
  • Înscris: 23.02.2017
"Intern error occured" nu spune nimic util.

#4
tuddy

tuddy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 97
  • Înscris: 14.06.2007

View PostHider141, on 23 februarie 2017 - 13:23, said:

Poate sistemului de operare nu-i plac anumite caractere din denumirea fisierelor.
Dar din ce vad in imagine, tie iti da eroare probabil la deschiderea fisierelor, nu a directoarelor.
Imi da eroarea atat la fisiere, cat si la directoare. Am uitat sa mentionez pentru ca sunt plin de nervi. Dupa cum observi, lucrez in fonduri si tocmai cand am de depus un proiect, s-a gandit el sa imi faca surpriza asta. Partea si mai rea este ca nici nu am un cod de eroare sau ceva. Pur si simplu imi apare mesajul si trebuie sa deschid iar fisierul / doc / directorul etc.

View Postunbrutus, on 23 februarie 2017 - 13:26, said:

"Intern error occured" nu spune nimic util.
Exact. Este o prostie neinteleasa nici de pc cred :))

#5
unbrutus

unbrutus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,299
  • Înscris: 23.02.2017
Incearca si pe alte PCuri, de ex pe un laptop daca esti pe un desktop, sau la alti colegi.

Poate cu alte versiuni de Windows.

Asa intelegi daca e vorba de o problema cu fisierul, calea catre fisier, sistemul de operare, PCul tau etc.

View Posttuddy, on 23 februarie 2017 - 13:15, said:

Uneori, cand incerc sa deschid orice folder, primesc eroarea din poza atasata. Daca dau ok si il mai deschid inca o data, nu mai da aceasta eroare. Aveti idee de la ce poate fi? Este foarte enervant ca din 10 deschideri de folder, cam jumatate sa dea eroarea aceasta ...Attachment ERROR.png
Spui "cand incerc sa deschid orice folder" dar in poza deschizi un fisier, nu un folder.

Ar trebui sa clarifici si asta.

#6
corinadaniela

corinadaniela

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 11,495
  • Înscris: 05.06.2009
incearca sa faci un fisier nou, cu o denumire absolut banala gen "adeverinta", salveaza-l apoi incearca sa-l deschizi sa vezi daca apare iar mesajul.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate