Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine
 The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 

localizare restaurant google

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
xkos

xkos

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,627
  • Înscris: 23.07.2007
Buna
M-a rugat un prieten sa-i adaug un restaurant pe harta google ca apoi sa poata da check-in de pe facebook. Problema e ca am facut pagina de facebook si pagina a bagat o localizare aiurea la vreo 2-3 km prin padure, acolo la about. Pe pc am facut localizarea in google maps, dar pe telefon nu o recunoaste, dau check-in si nu apare localizarea gen: Restaurant xxyy

#2
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,838
  • Înscris: 13.07.2011

View Postxkos, on 22 februarie 2017 - 13:26, said:

Buna
M-a rugat un prieten sa-i adaug un restaurant pe harta google ca apoi sa poata da check-in de pe facebook. Problema e ca am facut pagina de facebook si pagina a bagat o localizare aiurea la vreo 2-3 km prin padure, acolo la about. Pe pc am facut localizarea in google maps, dar pe telefon nu o recunoaste, dau check-in si nu apare localizarea gen: Restaurant xxyy

Ce legatura are harta Google cu Check-in ul de pe Facebook? Fa pagina Facebook corect (categoria companie > restaurant) si baga adresa manual corect Str. Restaurantului Numarul 21, Orasul Restaurant.

Pe Google My Business iti bagi compania/restaurantul pe Google sa te gaseasca si pe Maps.

#3
xkos

xkos

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,627
  • Înscris: 23.07.2007
pai tocmai, ca manual nu exista. E undeva pe dn7, la mici. Alte restaurante sunt bagate manual pe google maps, ca apar, dar asta nu. Si check-in il poti face cu localizare daca e si adaugat in harti, altfel n-ai de unde-l lua.

#4
easy90rider

easy90rider

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,980
  • Înscris: 01.07.2007
Facebook nu foloseste harta (Microsoft) Bing?

Edited by easy90rider, 22 February 2017 - 13:53.


#5
xkos

xkos

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,627
  • Înscris: 23.07.2007
aa, nu stiu, dar buna ideea, incerc si acolo

#6
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,838
  • Înscris: 13.07.2011

View Postxkos, on 22 februarie 2017 - 13:52, said:

aa, nu stiu, dar buna ideea, incerc si acolo

Restaurantul pe ce adresa este ? In acte pe ce adresa apare?

#7
xkos

xkos

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,627
  • Înscris: 23.07.2007
e doar dn7/ e 81, zona dedulesti:) si daca dau dedulesti apare pe valcea, nicidecum pe arges, e aiurea catalogarea

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate