Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA
 Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac
 Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...
 BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim
 

Yi 4K+ Action Camera

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
io_kent

io_kent

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 335
  • Înscris: 06.10.2015
Stiu ca v-ati obisnuit sa postez in general stiri despre telefoane,dar m-am gandit sa venim si cu ceva nou Astazi vreau sa vorbim despre
YI 4K+ Action Camera
Ce este interesant la aceasta camera,este ca filmeaza in 4K/ 60fps. Ceea ce este extraordinar de mult pentru pretul ei de 200+$

Haideti sa trecem la specificatii:
-Procesor Quad core Cortex-A53
-Poate filma intre 720p 240fps si 4K in 60 fps.
-RAM 2GB
-Senzor Sony IMX377
-Suport Raw format
-USB Type-C
-Display touch screen 2.19inch, 640*360 rezolutie, 330ppi
-Suport card Micro SDHC, SDXC Card (16-128GB )
-Suport Bluetooth si WiFi
-Rezistent la apa pana la 40metri
-Baterie de 1400mAh
Per total este un produs foarte bun,la un pret foarte mic,poate unii dintre voi aveti nevoie de asa ceva

P.S. Sunt 100% sigur ca am gresit categoria si imi cer scuze,daca se poate sa ma indrumati,data viitoare nu voi mai gresii.
Multumesc anticipat

#2
mircea812

mircea812

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,967
  • Înscris: 08.06.2005

View Postio_kent, on 22 februarie 2017 - 04:53, said:

Per total este un produs foarte bun,la un pret foarte mic,poate unii dintre voi aveti nevoie de asa ceva

De obicei, spui ca este un produs bun dupa ce il testezi. Deocamdata pare interesanta. Mai putin reclama cu stabilizarea....  :)

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/yVxf2M2TawU?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by mircea812, 22 February 2017 - 11:26.


#3
crokodilu

crokodilu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,906
  • Înscris: 28.12.2006
Ce obiectiv/montura are?

#4
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015
Si ce durata va acoperi la 4k 60fps pe un card de 16gb ? (1-2 minute ?)  Banuiesc, ca nu toti vor sa mai cumpere un card scump de 128gb. Posted Image

Edited by TruculMagic, 22 February 2017 - 12:01.


#5
DSops

DSops

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,516
  • Înscris: 10.05.2007
Aici este aria de foto. Pentru filmare cred ca este altundeva.

#6
Super Chief

Super Chief

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,491
  • Înscris: 21.08.2007

View PostTruculMagic, on 22 februarie 2017 - 12:00, said:

Si ce durata va acoperi la 4k 60fps pe un card de 16gb ? (1-2 minute ?)  Banuiesc, ca nu toti vor sa mai cumpere un card scump de 128gb. Posted Image

Plebea nu are voie cu camere 4K. Ce naiba ar putea avea de filmat sa necesite așa ceva?

#7
io_kent

io_kent

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 335
  • Înscris: 06.10.2015
*Scuze ca postez linkuri*

Am cumparat de curand acest produs de pe geekbuying de la depozitul din germania si vreau sa spun ca produsul a ajuns fix in 5 zile,fara sa platesc nici un fel de taxe ( pentru ca germania face parte din UE Posted Image ) ... In caz ca sunteti interesati de produs,va las un link mai jos

http://www.geekbuying .com/item/YI-4K-Plus-Ultra-HD-Action-Camera-Ambarella-H2-SONY-IMX377---Black-380321.html

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate