Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Sfaturi & Idei ? Multumesc anticipat

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
Gabriel-Hutan

Gabriel-Hutan

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 18.02.2017
Salut,o sa incep sa ma prezint,ma numesc Hutan Gabriel si sunt din Dorohoi.Doresc sa lucrez ca freelancer insa nu stiu unde,doresc sa cer ajutorul din partea voastra sau daca cineva are vreo firma ceva ma pot oferi sa fiu ajutorul vostru.Acestea fiind spuse este doar prima parte din ce doresc sa scriu mai jos.

Ma gandisem si la alternativa asta,de a-mi deschide o afacere,am analizat cunostintele mele si stiu de ce sunt capabil.Ma pricep foarte bine la marketing,am fost operator pe foarte multe site-uri,am dezvoltat mici afaceri alaturi de clientii care i-am avut.Nu este exclus faptul ca nu ma pricep la calculatoare,insa nu vreau sa ma arunc cu capul inainte in acest domeniu cu toate ca este unul destul de cautat pe piata.Asadar,la randul meu am ajutat mici afaceri insa in privinta mea este ceva mai greu,de ceva timp nu mai am clienti si am ramas blocat "pe drum" si nu stiu cum sa fac sa continui. De asta am nevoie de ajutorul vostru,sfaturi,idei,propuneri despre locuri de munca de acasa.

P.S: Pot colabora cu persoana/persoanele care detin mici firme si au nevoie de ajutor.Ofer ajutor doar daca firma este online si vreti sa dezvoltati firma mai mult in mediul online (in caz ca aveti si un magazin classic va pot ajuta si in privinta asta).

Experienta si competente:

-> Experienta 3 ani jumate.
-> Serios
-> Rabdator
-> Cunostinte engleza/italiana/romana (Ma ocup si cu traduceri).

Inca o mica paranteza,pot posta si pe bloguri sau diferite site-uri indiferent de domeniu.

#2
ei8ht

ei8ht

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,056
  • Înscris: 05.12.2016
te angajez sa imi promovezi vanzarile pe site-uri consacrate.
10% din ce incasez e al tau.

vrei?

#3
PoeOvidiu

PoeOvidiu

    Sunt de la țară și îmi place așa.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,568
  • Înscris: 07.12.2014
Vai cati ma suna si pe mine sa imi puna firma pe prima pagina Google. Raspunsul e acelasi. Da-i bataie, cand e pe prima pagina suna-ma si in 24 de ore ai banii in cont.
Culmea, asa nu vrea nimeni. Doar sa le dau inainte si sa am incredere.
Te bagi tu? Da-mi PM. Cand e pe prima pagina trimite-mi factura si numarul de cont. Fara gluma. Facem contract, tot  ce trebuie.

E o idee buna. Intai oferi rezultatul si pe urma ceri bani. Cu un contract semnat la inceput. In conditiile in care toti cer intai banii si promit rezultat cred ca o sa le cam iei din clienti. Eu sunt dispus sa platesc mai mult dar pentru rezultat nu pentru promisiune. Ca mine sunt multi.

Edited by PoeOvidiu, 18 February 2017 - 16:56.


#4
Gabriel-Hutan

Gabriel-Hutan

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 18.02.2017

View PostPoeOvidiu, on 18 februarie 2017 - 16:53, said:

Vai cati ma suna si pe mine sa imi puna firma pe prima pagina Google. Raspunsul e acelasi. Da-i bataie, cand e pe prima pagina suna-ma si in 24 de ore ai banii in cont.
Culmea, asa nu vrea nimeni. Doar sa le dau inainte si sa am incredere.
Te bagi tu? Da-mi PM. Cand e pe prima pagina trimite-mi factura si numarul de cont. Fara gluma. Facem contract, tot  ce trebuie.

E o idee buna. Intai oferi rezultatul si pe urma ceri bani. Cu un contract semnat la inceput. In conditiile in care toti cer intai banii si promit rezultat cred ca o sa le cam iei din clienti. Eu sunt dispus sa platesc mai mult dar pentru rezultat nu pentru promisiune. Ca mine sunt multi.

Multumesc pentru reply,o sa tin cont. Vorbim PM

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate