Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata
 Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool
 Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...
 Teii din fața casei

E-Mail in serie prin Excel si Out...

Modul alimentare rulou/jaluzea ex...

Recuperare fișiere dupa form...
 

Trei zile de acces fără abonament la HBO3

- - - - -
  • Please log in to reply
60 replies to this topic

#55
arbuneaionut

arbuneaionut

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 943
  • Înscris: 17.11.2016
Sa fim seriosi...de buni ce sunt au plecat din unele tari ca nu se mai abona aproape nimeni la ei. La noi merge cu 3-4 euro/luna da' si calitatea este aceeasi. HBO-urile de acum nu mai au calitatatea HBO-ului de acum 8-10 ani...atunci era unul da' bun si intr-o vreme merita sa dai bani pe abonament....care era l-a fel ca ce de acum cu 3 posturi HBO....

Edited by arbuneaionut, 26 February 2017 - 07:09.


#56
eminemscu

eminemscu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,184
  • Înscris: 20.03.2006
Esti din alt film, la fel si gramatica ta (sper ca a fost o greseala), fara sa ne suparam :) . Explica-te, eu ti-am dat niste argumente. HBO-ul de acum 10 ani ne aducea filme la un an dupa premiera. Acum ni le aduce la 7 luni in conditiile in care are o concurenta zdravana.
COntinutul original este mult peste cel de acum 10 ani la fel si calitatea (HD, 5.1).
Ca filmele nu sunt cele care iti trezesc tie amintiri placute (si mie), e altceva. Stiu si eu perioada aia romantica, Ace Ventura, Spionul Dandana, serile Sharon Stone etc. Imi venea sa strig de bucurie ca am HBO, ca in reclama. Dar cand revin acum si revad filmele alea, imi dau seama ca eu eram de vina :) .
Deci HBO vinde ce exista, Daca toti producatorii fac parizer iti dai seama ca nici magazinele nu au de unde muschi file.

#57
Orangetm

Orangetm

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,346
  • Înscris: 07.11.2007
Bătălia e pe conținutul original. Asta e evident. Și aici nu e nimic de făcut contra HBO. Din fericire. Și cei ce compara mere produse de HBO cu pere cumpărate de alții (și) de prin partea noastră de lume sunt în eroare mare, asta în caz că nu provoacă intenționat. Dar de obicei acestora li se trage de la naturel, precum am mai spus. Asta e concluzia mea.

#58
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015

View Postarbuneaionut, on 26 februarie 2017 - 07:06, said:

care era l-a fel

Profesoara ta de limba română a fost femeia de serviciu?

#59
arbuneaionut

arbuneaionut

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 943
  • Înscris: 17.11.2016

View Postalfa_alfa, on 26 februarie 2017 - 09:52, said:


Profesoara ta de limba română a fost femeia de serviciu?
era sa-ti scriu una cine era profa mea de romana ;)... daca scriu prea repede la tatse ce vrei?

#60
varu_sandel

varu_sandel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,005
  • Înscris: 03.10.2011
Exista buton de editare mesaj :P

#61
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015

View Postarbuneaionut, on 26 februarie 2017 - 13:43, said:

era sa-ti scriu una cine era profa mea de romana Posted Image... daca scriu prea repede la tatse ce vrei?

Asta nu este o scuză. Dacă inversai litere, poate atunci, dar "l-a fel"? Dă-o-ncolo de treabă... :thumbdown:

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate