Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)
 Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 

Programare RAR online

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
Andrewvasiliev92

Andrewvasiliev92

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 11.07.2016
Salutare, stie careva unde se fac programarile online la RAR pe site? Am tot incercat dar nu imi da voie, sau pe telefon nu merge?

#2
alexcrist

alexcrist

    Watchdog

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,299
  • Înscris: 02.02.2006
http://pro.rarom.ro/.../programari.asp

#3
mf_iones

mf_iones

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 127
  • Înscris: 07.01.2007
"Microsoft Internet Explorer şi Google Chrome NU SUNT COMPATIBILE cu acest sistem online, folosiţi Mozilla Firefox. De asemenea, modul de funcţionare Private / Incognito / Tracking Protection (al browserului dvs.) NU ESTE COMPATIBIL cu acest sistem online; este necesar ca browserul dvs. să ACCEPTE cookies pentru a obţine o programare" - sa tii cont si de mentiunea aceasta

Edited by mfMembruAnonimes, 17 February 2017 - 11:25.


#4
Andrewvasiliev92

Andrewvasiliev92

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 11.07.2016
Am instalat firefox, am verificat permiterea cookies si tot nu functioneaza... A mai inercat cineva de pe tel?

#5
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,513
  • Înscris: 20.10.2006
Merge de pe orice browser si de pe calculator si de pe telefon daca dai click pe link-ul postat de alexcrist. In josul paginii trebuie sa alegi reprezentanta.

Edit: Nu te grabi oricum ca primele locuri la majoritatea reprezentantelor sunt pe la sfarsitul lui martie - inceputul lui aprilie, deregula in perioada asta s-a cam ajuns cu programarile peste minim 2-3 saptamani. Exceptie la Bucuresti unde ai sanse la un loc pe la jumatatea lui martie.

Edited by LunaCrystal, 19 February 2017 - 20:45.


#6
Andrewvasiliev92

Andrewvasiliev92

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 11.07.2016
Ok multumesc.

#7
Andrewvasiliev92

Andrewvasiliev92

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 11.07.2016
Hmm, confuzie totala la programarea online. Pentru prima inmatriculare ce sectiune mai exact trebuie selectata?

#8
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,513
  • Înscris: 20.10.2006
Eliberare carte de identitate pentru vehicul nou. Ma gandesc ca prin prima inmatriculate te referi la masina noua, ce nu a mai fost inmatriculata nici in strainatate.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate