Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Internet mobil prin modem 4G

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
andupustiu

andupustiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,580
  • Înscris: 26.06.2010
Iti cumperi o cartela Prepay Orange si iti incarci online cu optiunea de 10 euro , se ofera internet nelimitat o luna.
https://www.orange.ro/nelimitat/

#20
aris86

aris86

    Traieste constient!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,840
  • Înscris: 26.02.2010
Dacă ai și servicii de tv de la orange, se oferă o reducere de 2 euro la abonamentul orange home de 12 euro.

#21
Ludar

Ludar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 78
  • Înscris: 13.04.2016
Mie îmi trebuie mobilitate deci un mifi legat de zona de domiciliu nu e o soluție. Am fost în magazin și am lămurit superoferta - era o eroare; ce pot însă primi prin modem mifi este un trafic lunar de 8GB la 10€ plus nelimitat în orangetv.go. Ce nu îmi e clar: cum va ști mifi că eu îl accesez din apk de orangetv.go să nu contorizeze traficul? Mă poate lămuri cineva?

#22
Marcko

Marcko

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 270
  • Înscris: 21.10.2006
Din ce stiu eu, doar prin web e gratuit, prin .apk contorizează traficul...am pățit-o acum ceva vreme în urmă când se dădea trafic nelimitat facebook...

#23
andupustiu

andupustiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,580
  • Înscris: 26.06.2010

View PostLudar, on 21 februarie 2017 - 09:48, said:

Mie Ă®mi trebuie mobilitate deci un mifi legat de zona de domiciliu nu e o soluție. Am fost Ă®n magazin și am lămurit superoferta - era o eroare; ce pot Ă®nsă primi prin modem mifi este un trafic lunar de 8GB la 10€ plus nelimitat Ă®n orangetv.go. Ce nu Ă®mi e clar: cum va ști mifi că eu Ă®l accesez din apk de orangetv.go să nu contorizeze traficul? Mă poate lămuri cineva?

Nu poti , traficul se contorizeaza in aplicatia Android , iOS Orange TV Go , cat timp ma uit direct pe telefon la posturi TV imi ia din trafic.Pe web nu am incercat.

#24
Ludar

Ludar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 78
  • Înscris: 13.04.2016

View Postandupustiu, on 21 februarie 2017 - 10:52, said:

Nu poti , traficul se contorizeaza in aplicatia Android , iOS Orange TV Go , cat timp ma uit direct pe telefon la posturi TV imi ia din trafic.Pe web nu am incercat.
Mda deci se pare că astea par povești spuse de cei de la ofertare... angajații mai rău complică lucrurile iar eu am impresia că doar vor să vândă abonamente și apoi clientul se va lămuri! Dar buba e că nu poți rezilia odată făcut un contract pentru astfel de motive.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate