Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

La Multi Ani GingisHan !

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
84 replies to this topic

#37
xmanyacs77

xmanyacs77

    *Roman Patriot*

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,075
  • Înscris: 10.07.2013
Cand vom ajunge cu scaderea la 000000, ne vom plimba gratis cu Bizonii...Posted Image

[ http://www.wotromania.ro/wp-content/uploads/2014/06/Tanc__58_.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Marite Han de abia astept....L.M.A.!

Edited by xmanyacs77, 15 February 2017 - 20:42.


#38
vio1971

vio1971

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 757
  • Înscris: 30.11.2016
însuşi Măria SA : Tsogt Batbayar ,primar Ulanbataar transmis la tine ,,la mulți aniu,,  şi exclusiv în cinstea ta ,dedicat nume airport mongoliu :)
buyant ukhaa , mongolezu traduciment ��

#39
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015
M-ati emotionat cu totii   .Inca odata multumesc frumos  celor care  ati postat si m-ati felicitat . Hanita e masca si acum intelege de ce nu  am facebook si nici nu ma intereseaza sa am . Aici  am intrebat tot ceea ce nu stiam , am aflat lucruri in care eu nu ma pricep deloc , inca imi amintesc cu drag de zilele  de inceput in care nici sa pun un link  nu stiam si i-am inebunit pe  cei care imi explicau cu rabdare . Tin minte ca acum ,Shogun ,Eiffel ,Nero D , argonaut , gumball , Gelu , Ggelu , Wzz , si inca o gramada de oameni care m-au invatat in domeniile lor cate ceva . Cand  nu m-am priceput la termostat  la centrala am primit informatii pe aria specializata . Cand nu stiam sa fac un cont pentru autocitiri la gaz si curent , aici am aflat .Cand mi-am dat ca gogu  peste picioare cu capacul de la caminul de apa , aici am aflat cu ce sa dau pe vanataie ca sa imi treaca . Multi si buni prieteni , am si uitat pe multi pe moment acum , dar eu le multumesc tuturor .Vorba aia ,forget google , ask Softpedia,  cum zicea Puferiu ! Posted Image

#40
Cazimi

Cazimi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,152
  • Înscris: 25.10.2007
Să-mi trăiești, Hane, și să fii fericit alături de hanita ta!

#41
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015
Multumesc Cazimi  . Inca imi amintesc de scrisoare si felicitari care trebuiesc trimise  fizic .In ciuda modernizarii mijloacelor  virtuale , ai avut dreptate ca nu sunt atat de emotionante  ca acea clipa cand deschizi cu emotie si curiozitate un plic fizic , de hartie .  Adevarata ! Posted Image

Edited by GingisHan2015, 15 February 2017 - 20:56.


#42
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,802
  • Înscris: 07.06.2014

View PostGingisHan2015, on 15 februarie 2017 - 20:28, said:

Iar am terminat like-urile.Posted Image  Va multumesc tuturor si daca nu  am inca like , eu va dau o dedicatie  muzicala pentru ca sunteti prietenii mei cu totii si eu va respect  si va iubesc pe toti .Prieteni , cantec pentru prietenii , de  la clujenii de suflet , Compact .Multam fain pentru urari tuturor .
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/_th4iE5kPDo?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

gingis, fara sa exagerez, dar cu melodia asta ..... :worthy:

sa nu fie geloasa hanita, dar te tuc de 100000000 de ori pt ea  Posted Image   :angel:

#43
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015
Nu e geloasa . Multumesc Dany . Mi-or placut dintotdeauna Compactii ! Posted Image

#44
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,802
  • Înscris: 07.06.2014
pe vremea cand eram studenta, au cantat in fata caminului meu, am dat mana cu ei si am luat autograf de la ei. sunt o formatie ce o iubesc si eu de multa vreme. nu mai zic si de restul .... carora le stiu si melodiile pe de rost  :lookoflove:

#45
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015

View PostDany_Darke, on 15 februarie 2017 - 21:09, said:

pe vremea cand eram studenta, au cantat in fata caminului meu, am dat mana cu ei si am luat autograf de la ei. sunt o formatie ce o iubesc si eu de multa vreme. nu mai zic si de restul .... carora le stiu si melodiile pe de rost  Posted Image
Cand aveam 12 ani cred, am avut un accident la joaca  destul de urat la mana . Mi-am strivit cateva degete ca baietii cuminti . Cum in spital nu prea imi placea sa stau , am stat trei saptamani incheiate , tata saracul mi-a  adus un radiocasetofon de pe  la unguri luat  si o caseta,  ce s-a priceput si el  sa cumpere . Melodia care da titlul am ascultat-o zile si nopti incontinuu in salon si pe  afara,  pe banci . Ti-o  dedic  tie si  sper sa iti placa :
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/MmZ_L-KtqrY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by GingisHan2015, 15 February 2017 - 21:21.


#46
Serafim606

Serafim606

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,701
  • Înscris: 25.11.2014
La multi ani, Maestre!

#47
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,802
  • Înscris: 07.06.2014
asta ascultam eu acum gingis. ms pt gandul bun.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/_Aj3z7IbrDM?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#48
ASCENDED

ASCENDED

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,749
  • Înscris: 02.07.2010
LA MULȚI ANI,DOMULE COMANDANT!

Cele mai bune și sincere urări de bine le trimitem către dumneavoastră!

SĂ TRĂIȚI!

#49
Ploiesteanul2015

Ploiesteanul2015

    Cel mai iubit dintre ploieșteni

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 13.09.2015
:P LA MULŢI ANI !!!!!!!!! :)

#50
tiomarami

tiomarami

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 769
  • Înscris: 24.11.2015
turela, tunul,haniţa,muniţia,motorina,sănătatea,anii,banii, să nu se găteze niciodată
Să ne aperi in continuare pacea şi liniştea cea de toate zilele .

Edited by tiomarami, 15 February 2017 - 21:46.


#51
George78910

George78910

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,593
  • Înscris: 14.11.2016
La multi ani!@GingisHan  Posted ImagePosted Image Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image Posted Image

#52
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015
Multumesc  din suflet Ascended,  Tiomarami , si toti scazatorii mei dragi .  O gasca speciala suntem si acolo .Am aderat printre primii la o  idee .eu intai , cu Tom si apoi cu x maniacs . Am postat luni de zile intai singur acolo , apoi cu xmaniacs, cu ninon si Tom , apoi am fost tot mai multi .Multi se distreaza  la adresa noastra , altii ne acuza de trisare , dar noi am rezistat si am continuat un topic printre cele mai vechi de pe forum , din 2009 !
Eu am raspuns in numele tuturor atunci , postam in el pentru ca el  exista .Si e greu de conceput ca il vom termina .Dar noi credem ca se poate .Si scadem la greu .Posted Image

Multumesc baieti, Serafim, George , Ploiesteanu .  Multumesc  si  va doresc si voua tot binele lumii asteia .

Edited by GingisHan2015, 15 February 2017 - 21:48.


#53
vio1971

vio1971

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 757
  • Înscris: 30.11.2016

View PostDany_Darke, on 15 februarie 2017 - 21:09, said:

pe vremea cand eram studenta, au cantat in fata caminului meu, am dat mana cu ei si am luat autograf de la ei. sunt o formatie ce o iubesc si eu de multa vreme. nu mai zic si de restul .... carora le stiu si melodiile pe de rost  Posted Image

vremuri,vremuri frumoase ,nu ca acum !

era corect ca sărbatorit cinste să facem :) nu aşa numa mulțumiri şi  laik uri din tajtatură !! :)

#54
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015
Eu mai ascult si asta cateodata .Hip hop mexican . Ia vedeti cum este
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/ExcPYDxIjb4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by GingisHan2015, 15 February 2017 - 22:01.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate