Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata
 

Problema pagina actuala

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015
De cateva zile am o problema iritanta .Pagina  actuala e o pagina de cateva zile in care imi apar  4 notificari la acel clopotel de sus .Problema e ca ele  nu exista daca dau click pe clopotelul ala , imi apare ca nu am  de fapt notificari n
Ca sa pot intra in pagina actuala , a forumului,  trebuie sa intru in orice subiect din pagina asta veche si sa-l deschid .Abia atunci sus imi apar subiectele zilei , pagina actuala .Si imi apar si notificarile toate .E ca o bucla blocata temporala .Dca dau refresh pe forums iar ajung in pagina aia veche in care imi apar cele 4 notificari ,dar care asa cum am spus nu exista de fapt .Am iesit din cont si am reintrat dar la fel face ..Cum sa fac sa revina la normal tarasenia  asta ?  Sa am adica actuala pagina corecta a zilei , cu subiectele noi , nu aia de cateva zile in urma ? Nu inteleg nimic .

Edited by GingisHan2015, 12 February 2017 - 10:29.


#2
Ahasverus

Ahasverus

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,360
  • Înscris: 22.10.2006
Ai o problema de browser cache.
Da logout si clear cache.

#3
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015
Nu prea pot nici logout sa dau .Apare tot ceva cu link  badly sau de genul .Nu mai inteleg drept nimic Cum pot baga printul de ecran aici sa vada cineva priceput ? Am apasat shift plus print dar nu stiu  de unde sa-l directionez aici . Nu ma prea pricep sincer sa fiu .Posted Image

Clear cache cum fac ? La mozzila ? Din option tools ?

#4
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015
Cred ca s-a rezolvat . Acum apare normal prima pagina cu subiectele actuale . Am scanat inainte cu ZHP cleaner si am iesit si intrat din cont de vreo doua ori .Plus stergere cache de vreo inca trei ori . Nu stiu daca am rezolvat eu sau vreun admin dar e bine asa . Se poate inchide daca se considera necesar .Multumesc ahasverus si tie .Posted Image

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate