Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Mica intrebare

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
ihaschickenpie

ihaschickenpie

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 10.02.2017
Salut! Sunt un incepator in ceea ce priveste html. Anul acesta am de prezentat un site pentru atestat in web design. Adica sa aduc fisierele pe un CD pentru a fi evaluat site-ul si notat.
Acesta este in proportie de 80 % gata.
Curiozitatea mea este daca pot posta fisierele undeva cu domeniu gratuit. Nu ma deranjeaza daca numele va fi ceva de genul www.atestatsergiu.XXXXXX.com. Vreau doar sa incerc.
Majoritatea site-urilor care imi ofera un astfel de domeniu nu-mi permit sa-mi incarc fisierele mele. Imi ofera niste unelte prin care imi construiesc site-ul.
Multumesc anticipat si imi cer scuze pentru eventuala lipsa de informatii. Cum am mai precizat sunt un incepator si nu cunosc toti termenii.

#2
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,053
  • Înscris: 10.09.2005
Cum sa nu? Orice site de hosting iti ofera ce vrei tu. Incearca Hostinger,  pentru domeniu vezi ca .tk este gratis iar pentru a urca fisierele mai usor iti recomand FileZilla

Edited by gerbil, 10 February 2017 - 15:26.


#3
ihaschickenpie

ihaschickenpie

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 10.02.2017

View Postgerbil, on 10 februarie 2017 - 15:23, said:

Cum sa nu? Orice site de hosting iti ofera ce vrei tu. Incearca Hostinger,  pentru domeniu vezi ca .tk este gratis iar pentru a urca fisierele mai usor iti recomand FileZilla
Multumesc pentru ajutor! Cunosti cumva un tutorial care sa-mi explice tot? Mi-am ales un domeniu .tk dar habar n-am ce sa fac de aici

#4
cristirg

cristirg

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,711
  • Înscris: 16.11.2012
instaleaza Filezilla , fa-ti cont gratis pe hostinger si apoi urci sit-ul

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/rUNQphoGVwQ?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#5
ihaschickenpie

ihaschickenpie

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 10.02.2017

View Postcristirg, on 10 februarie 2017 - 15:45, said:

instaleaza Filezilla , fa-ti cont gratis pe hostinger si apoi urci sit-ul

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/rUNQphoGVwQ?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Multumesc! M-am descurcat.  http://atestatsergiu.96.lt . Multumesc mult din nou!

Edited by ihaschickenpie, 10 February 2017 - 16:31.


#6
YourFan

YourFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,326
  • Înscris: 30.01.2017
ma bucur ca te-am putut ajuta :)

#7
Travertin

Travertin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,066
  • Înscris: 04.10.2015

View Postihaschickenpie, on 10 februarie 2017 - 15:10, said:

Salut! Sunt un incepator in ceea ce priveste html. Anul acesta am de prezentat un site pentru atestat in web design. Adica sa aduc fisierele pe un CD pentru a fi evaluat site-ul si notat.
Acesta este in proportie de 80 % gata.
Curiozitatea mea este daca pot posta fisierele undeva cu domeniu gratuit. Nu ma deranjeaza daca numele va fi ceva de genul www.atestatsergiu.XXXXXX.com. Vreau doar sa incerc.
Majoritatea site-urilor care imi ofera un astfel de domeniu nu-mi permit sa-mi incarc fisierele mele. Imi ofera niste unelte prin care imi construiesc site-ul.
Multumesc anticipat si imi cer scuze pentru eventuala lipsa de informatii. Cum am mai precizat sunt un incepator si nu cunosc toti termenii.
Pe Hostinger poti. Le incarci prin FTP.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate