Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Xbox 360

- - - - -
  • Please log in to reply
1113 replies to this topic

#1081
adi25mihai

adi25mihai

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 89
  • Înscris: 29.06.2015
Va salut.Am o problema cu fifa 16 pe xbox 360 .Nu ma pot conecta sa joc online.Imi apare asa :` the EA servers are1nt available at this time.Please try again later` .Asa imi apare de vreo luna.Nu s-a conectat niciodata.Vreo idee?

#1082
adrian81

adrian81

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,105
  • Înscris: 13.04.2006
Ai Xbox live?

#1083
adi25mihai

adi25mihai

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 89
  • Înscris: 29.06.2015
Da,am xbox live si gold.Gta 5 merge online,la fel si alte jocuri.Am incercat diverse chestii cu resetarea routerului,clear sitem cache,etc dar tot nu merge.


#1084
beavis03

beavis03

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,541
  • Înscris: 10.04.2009
http://www.emag.ro/c...5/pd/E20Q7BBBM/

@ 91 lei

#1085
Levana91

Levana91

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 15.06.2017
Soția mea urăște jocurile video și toate video game consoles. Cu toate acestea, îi place foarte mult să joace Kinect, cel puțin jocurile mai bune, Dance Central, Kinect Sports și Kinect Adventures. Jucătorii de bază nu ar putea aprecia faptul că nu este la fel de precis ca PS Move. Pentru că nu există nici un controler foarte greu de "fals" jucând aceste jocuri. Și acesta este motivul pentru care iubesc Xbox.

Edited by Levana91, 15 June 2017 - 11:15.


#1086
Evergreen

Evergreen

    Proud "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,909
  • Înscris: 09.12.2004
Sal'tare!
Juniorul meu vrea sa isi ia altceva drept pentru care vrea sa vinda xbox 360 kinect+ controller (pt al doilea jucator) si vreo 10-15 jocuri.
Cam care ar fi un pret ok pentru pachetul asta?

Edited by Evergreen, 21 August 2017 - 12:21.


#1087
thehunter1337

thehunter1337

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 414
  • Înscris: 06.03.2015
salutare, sunt nou in ale consolelor si vreau sa stiu si eu daca o pot crack-ui pentru a juca niste jocuri free cum ar fi gta v, forza horizon.Nu ma intereseaza de online nimic.Daca ma puteti ajuta cu un tutorial ok.

#1088
robylup

robylup

    ala cu bateriile

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,483
  • Înscris: 27.11.2009

View Postthehunter1337, on 21 februarie 2018 - 19:04, said:

salutare, sunt nou in ale consolelor si vreau sa stiu si eu daca o pot crack-ui pentru a juca niste jocuri free cum ar fi gta v, forza horizon.Nu ma intereseaza de online nimic.Daca ma puteti ajuta cu un tutorial ok.
Nu o sa-ti raspunda nimeni, pentru ca Softpedia nu incurajeaza pirateria. Cauta pe alte forumuri, de gaming in special.

#1089
vRusu

vRusu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 822
  • Înscris: 25.06.2008
Salut,
Ma gandesc sa iau un Xbox 360 + Kinect pentru copii, ca sa se joace jocuri in care sa faca si miscare (dans, tenis, etc...).
Pretul la second e in jur de 600 RON impreuna, ar fi ok.
As dori sa stiu cam care ar fi calitatea imaginii (am un TV LG full hd) si care este distanta minima la care trebuie sa stea copilul/adultul pentru a functiona bine Kinect-ul.
Ce ar trebui sa verific la cumparare SH?...
Daca pun un joc gen NFS pentru mine se va vedea ok grafica?...
Multumesc

#1090
ro_explorer

ro_explorer

    Membru impartial

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,664
  • Înscris: 15.12.2009
360-ul scoate imagine FHD si calitatea e OKish .. na, ca pentru o consola last-gen. Distanta optima pentru kinect este pe la 2 metri.

#1091
remus2509

remus2509

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 450
  • Înscris: 17.12.2007
intrebare  .un copil  a primit  un xbox360 4gb cu cateva cd .se poate  juca ofline ca nu au internet subt mai saraci .se poate conecta  cu cu un cablu hdmi la dvi .ca am un monitor  de pc ce nu îl folosesc  si are doar intrare vga si dvi .intreb sa nu ii promit ca il fac si sa nu meargă după aceia. cablu acela  av compozite nu il are .au doar tv cu tub .de aceia vreau sa incerc cu un cablu de la hdmi la dvi

#1092
gabinechita

gabinechita

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 248
  • Înscris: 19.10.2007
Da....in ambele cazuri : offline si conexiune HDMI-DVI la monitor .
Poate folosi si un stick/HDD extern pe USB (formatat in consola....maxim 32gb) pt a mari memoria de stocare a  consolei.

Edited by gabinechita, 31 December 2018 - 08:32.


#1093
lache1

lache1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,430
  • Înscris: 09.05.2006
Merge fara cont? Contul nu trebuie sa-l faci online?

#1094
stereomax12

stereomax12

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 17.06.2019
Is your “Xbox One gaming console” is broke or lost?. then you don’t need to worry about, playing your Favorite games. Because with the help of some “Xbox one emulator” you can play, Xbox One or Xbox 360 games on PC. Nowadays, you don’t even need to buy a new console, if you have Computer with the Latest specification. Because, There is emulatoravailable for almost, every new and old gaming console. These days you can run Android Apps on PC and, Vice versa you can run Windows Program on Android.

#1095
stereomax12

stereomax12

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 17.06.2019
Ma gandesc sa iau un Xbox 360 + Kinect pentru copii, ca sa se joace jocuri in care sa faca si miscare (dans, tenis, etc...).
Pretul la seconde in jur de 600 RON impreuna, ar fi ok.

#1096
ro_explorer

ro_explorer

    Membru impartial

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,664
  • Înscris: 15.12.2009
Doar daca iei si o biblioteca de jocuri odata cu consola. Realizezi ca este depasita total in ziua de azi sper.

#1097
calbog

calbog

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,175
  • Înscris: 22.01.2013
Merită 600 doar dacă e modatã și ultima / printre ultimile versiuni (cel negru).

One cu kinect și jocuri am văzut la 800

#1098
Papillon_

Papillon_

    2B

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,001
  • Înscris: 15.04.2011
Xbox 360 in 2019? E depasita din toate punctele de vedere mai bine iei un One S de 1TB sau un One X care au si backward compatibility.
Se pot juca pe afara daca vrei sa faca miscare.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate