Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Recuperare Marcaje Bookmars nerecunoscute de Google Chrome

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
_-_

_-_

    - Magister Ludi -

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,901
  • Înscris: 21.03.2013
Voi muta topicul pe aria "Devirusare".

#20
July02

July02

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,666
  • Înscris: 19.11.2010
Acum avand doua profile la Google Chrome: Chrome Default Data si Chrome Default Data2
in care din ele se vor pastra marcajele Bookmars actualizate de acum incolo....?in Chrome Default Data cele noi si in Chrome Default Data2 raman marcajele Bookmars  cele vechi...?

am incercat sa instalez Reimage sa mai curat Virusii  https://www.reimageplus.com/
dar nu merge instalarea.....

Attached Files


Edited by July02, 09 February 2017 - 18:12.


#21
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,438
  • Înscris: 15.07.2008

View PostJuly02, on 09 februarie 2017 - 16:52, said:

Dragilor sunteti  f amabili

1) Am dezinstalat Google Chrome.... si instalat Google Chrome Portabil 56.0.2924.87
Dupa care am gasit un Google Chrome Portabil 56.0.2924.87 la linkul http://www.filecroco...chrome/download
pe care l-am instalat abia acum culmea dupa ce l-am dezinstalat pe Google Chrome 56.0.2924.87 cel din calc...

Rezultatul: - Mi-au reaparut markajele Bookamrs... .

2) Acum caut Google Chrome NePortabil 56.0.2924.87
Acum ce fac  sa caut si o verisune neportabila 56.0.2924.87 sa pot avea control mai bun nu..? asupra markanelor bookmars prin Sincronizari....
ca nu stiu Versiunea de Google Crome Portabil 56.0.2924.87 pe unde salveaza Markajele Bookmars acesta  si cum face Sicronizarile...

Sper sa gasesc Google chrome 56.0.2924.87 care sa poate fi instalat fara sa dea erroare la instalare....

3)VIRUSII:
Cred ca Virusii sunt cei care mi-au distrus Google-ul chrome..., cred ca ar trebui sa reinstalez atat Opera cat si Mozzilla caci : - primesc RECLAME de nu mai vad Browserele ....
Cat despre Internet Explorer nu m-i se mai conecteaza la internet deloc - refuza cconexiunea cu Interneul...

Trebuie sa gasesc o metoda sa eradichez si Virusii:  Trotux; ...
Trotux nu e virus, e adware ! si tu l-ai instalat cu manuta ta cand ai instalat cine stie ce program, ai dat next si iar next fara sa te uiti ce era bifat din oficiu (ca sa se instaleze in plus !) Incearca AdwCleaner, Adware Removal tool by TSA din propria experienta iti spun nu incerca Bitdefender Adware Removal Tool ca nu gasesti nimic, de cate ori l-am incercat nu detecteaza adware-ul, trece peste el de parca e orb Posted Image (ATENTIE mare ce stergi  ! ca programele astea s-ar putea sa te puna sa stergi si folderele cu datele de profil de la browsere)

Edited by stlk, 09 February 2017 - 20:58.


#22
July02

July02

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,666
  • Înscris: 19.11.2010

View Poststlk, on 09 februarie 2017 - 20:54, said:

Trotux nu e virus, e adware ! si tu l-ai instalat cu manuta ta cand ai instalat cine stie ce program, ai dat next si iar next fara sa te uiti ce era bifat din oficiu (ca sa se instaleze in plus !) Incearca AdwCleaner, Adware Removal tool by TSA din propria experienta iti spun nu incerca Bitdefender Adware Removal Tool ca nu gasesti nimic, de cate ori l-am incercat nu detecteaza adware-ul, trece peste el de parca e orb Posted Image (ATENTIE mare ce stergi  ! ca programele astea s-ar putea sa te puna sa stergi si folderele cu datele de profil de la browsere)


te referi la Adware Removal tool by TSA  ca poate sa te puna sa stergi si Folderele cu Datele de Profil din Browsere...?

adica tot mai bine e stergerea lor manuala nu...?

Edited by July02, 10 February 2017 - 10:59.


#23
July02

July02

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,666
  • Înscris: 19.11.2010
Primesc mesajul despre Warining despre rundll.exe...
esre virus mesajul acesta,...?

Attached Files


Edited by July02, 11 February 2017 - 10:00.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate