Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Tesla Model S P100D Ludicrous+ stabileste un nou record de la 0 la 60mile/h si pe sfertul de mila

- - - - -
  • Please log in to reply
97 replies to this topic

#91
ericmario

ericmario

    Fenomembru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 39,921
  • Înscris: 14.12.2007

View PostShadowBroker, on 05 aprilie 2017 - 14:13, said:

Eliminat pe dracu... se aude cat se poate de clar semnalizarea si am zis ca orice comparatie tb. facuta raportata la nivelul acelui zgomot... Posted Image Posted Image Posted Image
Ok, e silentios Q7, dar topicul asta nu nici despre chiu-sieben si nici despre zgomotul interior... Posted Image Posted Image Posted Image

#92
LeopardSurd

LeopardSurd

    Graf von Taubenburg

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,367
  • Înscris: 10.09.2014
E amuzant ce fete fac astia cand calca ala pedala tare. Soferul e cunoscut in Germania si un impatimit al motoarelor clasice.

#93
ericmario

ericmario

    Fenomembru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 39,921
  • Înscris: 14.12.2007
Geile Sache man! Posted Image

#94
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,551
  • Înscris: 15.06.2007

View PostAnn0nyym0us, on 27 februarie 2017 - 16:33, said:

Pentru soccer moms exista Model X. Si-n plus, diferenta aia la acceleratie de ajuta sa prinzi galbenul la semafor in Bucuresti, in loc de rosu :lol:
Tradu "soccer moms" in limba romana.

#95
Ann0nyym0us

Ann0nyym0us

    Arrogant bastard

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,415
  • Înscris: 15.12.2009
Nu cred ca nu cunosti termenul. Care-i poanta? :huh:

#96
inuendo0

inuendo0

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,540
  • Înscris: 03.06.2007
Nebunii de la Motortrend iar isi fac de cap cu o Tesla Model S P100D Ludicrous+ .De data asta facand un versus cu Audi RS7 Performance. De remarcat cat sunt de asemanatoare (dimensiuni, forma, greutate) si in acelasi timp cat sunt de diferite (motorizare, performante, pedigree).

Link: http://www.motortren...um=&utm_source=

#97
fortzoso

fortzoso

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,422
  • Înscris: 29.01.2017
Mi-a placut mult chestia cu remote controll de la Tesla, buna mai ales daca ai constatat ca ti-a fost luata masina de copil. Sunt convins ca poti face mult mai multe de la distanta decat au aratat in film.
In ceea ce priveste demarajul oricum se stia ca Audi nu are nici-o sansa, Tesla fiind pe locul 3 in lume la recordul 0 - 100 km/h, inaintea sa fiind doar un Porsche si un Koenigseeg.

#98
ericmario

ericmario

    Fenomembru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 39,921
  • Înscris: 14.12.2007
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/scyYfbL5P9w?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Mie mi-a placut.  "It's so quick youre gonna hate it." Posted Image

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate