Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...
 Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over
 

Display Samsung galaxy s5 g900-sm-g900F

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
sebastiansebi

sebastiansebi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,592
  • Înscris: 16.11.2014
ionutddr3 tu zici ca le ai desfacute?esti sigur ca nu ai in fata o replica?nu e chiar asa sa separi displayul de touchscreen si protectie

#20
Ionutddr3

Ionutddr3

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 17.12.2016
Nu e pentru mine displayul ,e al altcineva si nu vrea sa dea bani multi pe reparatii ,eu doar am intrebat daca merge modelul acela cu sm-g900F ca sa fac comanda si le duc la un service sa le monteze ,cum a zis alexandru

#21
sebastiansebi

sebastiansebi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,592
  • Înscris: 16.11.2014
eu doar ti-am zis,e foarte greu,daca nu imposibil sa separi un ansamblu din acela fara sa spargi ceva daca nu ai cele necesare

#22
Marian79bz

Marian79bz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 815
  • Înscris: 14.08.2013
Tu vrei sa faci bani..sa pacalesti omu ca dai mai mult ..le iei separat si le duci sa le lipesca cineva..si sa iti ramana tie bani..si daca se va buli displayul dupa catva timp? Stii ca la dezlipire si lipire exista riscul ca dupa o perioada sa se duca culorile si apre pata pe dispalay..cum vei justifica atunci?

#23
Al3xandru35

Al3xandru35

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,325
  • Înscris: 30.09.2011

View PostMarian79bz, on 07 februarie 2017 - 18:41, said:

Tu vrei sa faci bani..sa pacalesti omu ca dai mai mult ..le iei separat si le duci sa le lipesca cineva..si sa iti ramana tie bani..si daca se va buli displayul dupa catva timp? Stii ca la dezlipire si lipire exista riscul ca dupa o perioada sa se duca culorile si apre pata pe dispalay..cum vei justifica atunci?
Aouleu, lasa-te de asta. Nu mai speria omu'. Pata pe display? Ce ai, zici ca sunt telefoane dinalea vechi facute pe vapor. Cum sa se duca culorile? Zici ca e LCD prost facut. Mai bine nu t ebagi daca nu stii sau nu ai tangente cu domeniul, scuzati de tonul rau voitor, dar prefer ca cei care doar arunca cu noroi macar sa arunce corect. LED-urile organice au straturi protectoare, 2-3 la numar, iar deasupra acestuia este digitizer-ul, deci nu apar pete pe nicaieri si nu dispar culorile.

#24
Marian79bz

Marian79bz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 815
  • Înscris: 14.08.2013
Serios?eu am prieten ce are sevice gsm..si s-a lasat de schimbat pentru ca e nevoie de caldura cu statia...si ia lasa la cadura un telefon vezi cum se face displayul..dar in fine..fiecare face cum vrea...ia mai cauta pe net problemele acestea si mai vbm..ce garantie da cel monteaza sticla de protectie..si cele din comert sunt originale? Mai ganditi-va odata

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate