Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Plasa de umbrire peste gard de pl...

O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...
 Programe TV cu altfel de sporturi

Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan

ctfmon.exe - System Error (in Saf...
 Ați prins vremurile cand 120 Volț...

Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu
 Politist mutilat de caine in curt...

Trotineta- cat rezista?

Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart
 

Salvare Note Iphone 5

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Life2Live

Life2Live

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,061
  • Înscris: 26.04.2010
Salutare, am si eu o rugaminte, am un Iphone 5 si doresc sa imi downloadez notele din el in calculator, cum pot sa o fac, o alternativa poate la itunes ? Multumesc

#2
_-_

_-_

    - Magister Ludi -

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,901
  • Înscris: 21.03.2013
Ce fel de calculator? Ai postat pe aria Mac. Dar daca adresezi aceasta intrebare, atunci probabil ca folosesti un PC cu Windows sau Linux. In functie de raspuns voi muta topicul pe aria corespunzatoare.
Acces la note mai poti avea din web browser logandu-te pe www.icloud.com sau instaland clientul iCloud pentru Windows, daca folosesti Windows.

#3
Life2Live

Life2Live

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,061
  • Înscris: 26.04.2010

View Post_-_, on 05 februarie 2017 - 21:12, said:

Ce fel de calculator? Ai postat pe aria Mac. Dar daca adresezi aceasta intrebare, atunci probabil ca folosesti un PC cu Windows sau Linux. In functie de raspuns voi muta topicul pe aria corespunzatoare.
Acces la note mai poti avea din web browser logandu-te pe www.icloud.com sau instaland clientul iCloud pentru Windows, daca folosesti Windows.
Nu am icloud, scuze daca am postat unde nu trebuie, vreau sa le salvez de pe telefon in calculator, dar intr-un mod mai simplu

#4
_-_

_-_

    - Magister Ludi -

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,901
  • Înscris: 21.03.2013
Adica folosesti un iPhone, dar nu ai un Apple ID sau doar nu stii ca poti utiliza serviciul iCloud?

Tot nu ai spus ce sistem de operare utilizezi pe calculator.

Voi muta topicul pe aria dedicata sistemului de operare iOS din moment ce folosesti un iPhone. Aria de fata este pentru sistemul de operare OS X/ macOS si nu are legatura cu telefoanele.

#5
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,295
  • Înscris: 14.06.2006
Fa-ti icloud, e magic!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate