Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

The Building Pacii

- - - - -
  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#19
aol23

aol23

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 31.01.2017
Va pune la dispozitie un buget si va cumparati voi materialele din banii aia si le monteaza ei? sau cum mai exact? Poti sa imi dai PM daca iti este mai comfortabil. Ms

Edited by aol23, 08 March 2017 - 16:14.


#20
Ge93o

Ge93o

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 06.03.2017
Am scazut 2.500 din pret si facem noi finisajele(gresie,parchet,lavabila),noi am facut contractul in octombrie si asa se facea atunci

#21
aol23

aol23

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 31.01.2017
Aaa, am inteles. Da am auzit de la agenta de vanzari, ca asa se faceau in toamna contractele. Daca afli ceva noutati, te rog sa ma anunti si pe mine, acelasi lucru am sa-l fac si eu.

Edited by aol23, 08 March 2017 - 19:22.


#22
Havoc

Havoc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,811
  • Înscris: 21.03.2004

 Ge93o, on 08 martie 2017 - 17:21, said:

Am scazut 2.500 din pret si facem noi finisajele(gresie,parchet,lavabila),noi am facut contractul in octombrie si asa se facea atunci

Nu este cam putin 2.500?Eu am vizionat un apartament pe Barsanesti, un bloculet facut tot cu ei si aceeasi oferta de 2.500 pentru finisaje, dar nu cred ca te incadrezi(faianta,parchet,lavabila,cada,etc..)

#23
Ge93o

Ge93o

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 06.03.2017
Putem sa dam banii proprietarului si le pune el...asa ne.am inteles. Acum asteptam sa iasa actele la imobil. Am inteles ca la sfarsitul lui aprilie

#24
Havoc

Havoc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,811
  • Înscris: 21.03.2004

 Ge93o, on 30 martie 2017 - 09:03, said:

Putem sa dam banii proprietarului si le pune el...asa ne.am inteles. Acum asteptam sa iasa actele la imobil. Am inteles ca la sfarsitul lui aprilie
Asa este, dar oferta lor de finisaje interioare este compusa din 2 alternative care sunt execrabile, cel putin pentru mine.

#25
aol23

aol23

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 31.01.2017
Da, ai dreptate. Gresia, faianta si parchetul nu sunt stralucite. Cand am incheiat antecontractul agenta Gabriela de la Imozone ne-a spus ca finisajele sunt din clasa premium, la 80lei pe metru patrat.... cand colo surpriza. Aveti mare grija cu agentia Imozone, dupa aceasta experienta nu am cum sa mai am incredere in ei. Are cineva datele de contact direct ale investitorului va rog sa imi scrieti un pm sau chiar aici. Multumesc!

#26
Havoc

Havoc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,811
  • Înscris: 21.03.2004

 aol23, on 24 aprilie 2017 - 21:30, said:

Da, ai dreptate. Gresia, faianta si parchetul nu sunt stralucite. Cand am incheiat antecontractul agenta Gabriela de la Imozone ne-a spus ca finisajele sunt din clasa premium, la 80lei pe metru patrat.... cand colo surpriza. Aveti mare grija cu agentia Imozone, dupa aceasta experienta nu am cum sa mai am incredere in ei. Are cineva datele de contact direct ale investitorului va rog sa imi scrieti un pm sau chiar aici. Multumesc!
Eu am tratat cu un baiat de la Imozone, foarte okai, m-a dus in o mie de locuri sa-mi arate tot felul de apartamente, am discutat deschis, din pacate nu mi-a convenit nimic,
Am vrut sa iau un apartament in The Building Barsaneti dar reducerea pentru cumpararea la gri am considerat-o insuficienta.

#27
AlexIonica

AlexIonica

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 37
  • Înscris: 02.06.2011
Mai are cineva informatii despre blocul asta?
Trec zilnic pe langa el cand merg la munca dar nu vad niciodata muncitori pe acolo, din cate am inteles de la doamna Gabriela Tihulca finalizarea ar fi iulie anul asta, undeva prin iunie ar trebui sa iasa intabularea pe fiecare apartament in parte.
Am inteles ca inca mai sunt apartamente disponibile dar nu stiu ce sa spun despre seriozitatea lor, am discutat doar la telefon si nu mi-a lasat o impresie prea buna doamna mai sus amintita.

#28
mxd18

mxd18

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 07.08.2020
Despre The Building 66 știe cineva ceva? Ați fost la vizionări? https://www.imosearc...nitescu-10/3212

Ceilalți care ați mai rezervat în alte "The Building X", ce experiență ați avut cu dezvoltatorul?

#29
Spal01

Spal01

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 187
  • Înscris: 16.01.2020
In The Building 66 mai aveau acum 3 saptamani, la vanzare, 2 apartamente de 2 camere, unul la et.4 si celalalt la et.5. Ambele in jur de 80k euro.  Cam in toate blocurile “The Building”, apartamentele ramase la vanzare au o compartimentare oribila.

#30
mxd18

mxd18

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 07.08.2020
Da, ai dreptate în legătură cu compartimentarea...

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate