Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)
 Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 

Problema imprimanta hp c3180

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
mirelmirel11

mirelmirel11

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 84
  • Înscris: 26.12.2016
Buna , am urmarit tutorialul asta : [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/i8KTQk9vh3g?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Ce e de facut? Numai pot sa o controlez , face asa intr-una si numai lucreaza normal

#2
mirelmirel11

mirelmirel11

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 84
  • Înscris: 26.12.2016
am rezolvat problema ,dar alta problema e ca nu imi recunoaste cartusul negru , cu toate ca e plin , ce e de facut?

#3
Tehnicianul1970

Tehnicianul1970

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,509
  • Înscris: 09.11.2014
Auzi Mirele, ia un baros si scurteaza-i chinurile!
Daca la mine in service intra o imprimanta de tipul asta,ori aplic asupra ei un baros or ii dau foc! Apoi ofer clientului o imprimanta noua (tot HP) la care cartusele se incarca cu 10 lei sau chiar 8 lei... si imprimanta costa 190 lei.
Nu-ti mai bate capul cu vechitura aia,da-i un baros ca te imbolnaveste de nervi si-ti mananca banii aiurea prin service-uri!
Iti spun ca om de service!

#4
mirelmirel11

mirelmirel11

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 84
  • Înscris: 26.12.2016
Credca asta o sa fac pana la urma

View PostTehnicianul1970, on 31 ianuarie 2017 - 23:56, said:

Auzi Mirele, ia un baros si scurteaza-i chinurile!
Daca la mine in service intra o imprimanta de tipul asta,ori aplic asupra ei un baros or ii dau foc! Apoi ofer clientului o imprimanta noua (tot HP) la care cartusele se incarca cu 10 lei sau chiar 8 lei... si imprimanta costa 190 lei.
Nu-ti mai bate capul cu vechitura aia,da-i un baros ca te imbolnaveste de nervi si-ti mananca banii aiurea prin service-uri!
Iti spun ca om de service!
Recomanda-mi si mie o imprimamta care sa aiba cartuse refilabile, sa nu se arda chipurile

#5
Savi0r26

Savi0r26

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 111
  • Înscris: 11.09.2012
Poti sa ii dai foc la fel cum a spus si Tehnicianul si poti sa iti cumperi una cu toner praf , cu cartus de 200 pg sau chiar 8.000 pg care te costa maxim 200 ron, Vorbeam strict de imprimanta , nu multifunctional

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate