Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenda in Lipsa ?

Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari
 Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...

Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

[email][nvidia] Your GeForce NOW ...
 Site nesigur

Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?
 Unde gasesc banane albastre?

Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn
 

Info firma import auto

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
Tuluk

Tuluk

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 17.05.2012
Am avut si eu o experienta la fel de neplacuta, masina cosmetizata impecabil, "fara nicio problema" dupa spusele lor. dupa ce am batut juma de tara sa o vad si am ridicat-o pe rampa, jale... ca sa nu mai zic ca invart hartiile, le ametesc sau se prefac ca le ametesc, plus o atitudine de neam prost... nu m-as mai obosi sa vad vreo masina de-a lor nici daca as fi chiar din baia mare. Fugiti de firma asta!

edit: am zis jale, dar masina era atat de distrusa incat nu stiu daca as fi reusit sa ma intorc pana acasa cu ea... ca sa intelegi pana unde merge nesimtirea

Edited by Tuluk, 05 July 2020 - 19:15.


#20
benjii

benjii

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 08.10.2015
Buna ziua
Tot ONU TRANS
Imi poate spune cineva ce marca de masina e asta?
ttps://www.autovit....0-ID7GEdP5.html
Chiar eram interesat de ea. Noroc ca am citit aici despre samsar. In timp ce citeam , sotia imi trimite poza si ma intreaba de marca.

Attached Files



#21
uhu10uhu

uhu10uhu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,743
  • Înscris: 04.10.2006
Saracii nici nu stiu ce vand. Motorul are 205 cai. Abia din 2012 a avut 215 cai D5-ul. Parca a fost si de 220 dar abia prin 2016.
Insa motor de 230 cai nu exista pe XC60.

#22
benjii

benjii

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 08.10.2015

 uhu10uhu, on 02 octombrie 2020 - 13:22, said:

Saracii nici nu stiu ce vand. Motorul are 205 cai. Abia din 2012 a avut 215 cai D5-ul. Parca a fost si de 220 dar abia prin 2016.
Insa motor de 230 cai nu exista pe XC60.
Zi-mi marca.  Daca poti

#23
kappa_man84

kappa_man84

    Fiord

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,226
  • Înscris: 15.02.2007

 benjii, on 02 octombrie 2020 - 13:28, said:

Zi-mi marca.  Daca poti

LOL!!! Abia acum am vazut, credeam ca faci misto! Posted Image Posted Image Posted Image

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate