Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor pt casti

În UE, permis digital de conducato...

Spalatorie auto profesionala in I...

Anxietate si Safety behaviors OCD.
 Conducta DN 800 pe teren construi...

placa video buna pentru redare ca...

in cat timp se activeaza un abona...

Dilema dupa facultate
 Reciclare metale - merita?

Renault Arkana sh sau Sang Yong K...

La multi ani @ceanu1980!

La multi ani @KiloW!
 ChatGPT - Certificat de rezidenta...

Page numbers in Google Docs, dar ...

Prenadez dubios

WhatsApp pe cartela din routerul ...

Discovery World a fost scos din grila Telekom

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
8 replies to this topic

Anonyymous

Anonyymous

Member

• Grup: Members
Am inteles si observat ca cei de la Telekom au scos din grila canalul Discovery World, cel putin la televiziunea prin satelit, dar cred ca si pe celelalte tehnologi.
E bine asa.....

Edited by Anonyymous, 23 January 2017 - 17:26.

alexandruww2

alexandruww2

Junior Member

era unul dintre programele mele favorite, mie nu mi apare nici discovery id ala misto cu documentare despre criminali etc

din ce am inteles discovery refuza sa coopereze cu telekom?! nu stiu exact mwie ambilor...mie sa-mi dea inapoi programele de plictiseala si sa mi le scoata pe alea hunguresti ,turcesti si indiene! ca's mai multe ca alea romanesti :))

Edited by alexandruww2, 23 January 2017 - 17:43.

Anonyymous

Anonyymous

Member

ID Xtra este pe pozitia 347, poate nu il ai la abonament.

Ar fi mai ok daca cei de la Telekom ar stabili un numar minim de canale per abonament iar clientul sa poata alege ce canale doreste dintr-o lista pentru a indeplini numarul minim, si nu sa ne bage pe gat canalele unguresti, indiene etc

KLM2009

KLM2009

The Punish3r

• Grup: Moderators

View Postalexandruww2, on 23 ianuarie 2017 - 17:43, said:

era unul dintre programele mele favorite, mie nu mi apare nici discovery id ala misto cu documentare despre criminali etc
din ce am inteles discovery refuza sa coopereze cu telekom?! nu stiu exact mwie ambilor...mie sa-mi dea inapoi programele de plictiseala si sa mi le scoata pe alea hunguresti ,turcesti si indiene! ca's mai multe ca alea romanesti :))

Nu refuză nimeni nimic. Discovery a închis cele 2 canale: World și ID. A fost anunțat de cel puțin 1 an așa că le-a retras de la fiecare operator.
ID Xtra se află pe 347 (pe DTH).
Pachetul unguresc se dă oricum gratuit cu pachetul L. Posted Image Bineînțeles că nu vor renunța la acel pachet pentru că sunt mulți de etnie maghiară care s-au abonat doar pentru acele canale. Fiecare operator are un asemenea pachet.

Indiene? Există numai Bollywood TV. Atât. Turcești? Nu e niciunul. Pe DTH sunt doar câteva străine: TVE, France 24, TV 5, CNN, BBC World News.

https://www.telekom....eviziune-l.html

View PostAnonyymous, on 23 ianuarie 2017 - 17:25, said:

Am inteles si observat ca cei de la Telekom au scos din grila canalul Discovery World, cel putin la televiziunea prin satelit, dar cred ca si pe celelalte tehnologi.
E bine asa.....
Au fost eliminate de la fiecare operator (mai rezistă la Focussat dar o să fie eliminat în februarie). Cele 2 canale au fost înlocuite cu ID Xtra și DTX. Discovery a renunțat la acele canale și nu Telekom.

Edited by Kalman2007, 23 January 2017 - 18:01.

Dobybest

Dobybest

Active Member

http://www.paginadem...ri-ale-grupului

Anonyymous

Anonyymous

Member

Eu aveam doar ID Xtra si world pe satelit, in consecinta au scos doar world si l-au inlocuit cu DTX,
Sincer nu prea urmaream programele Discovery World, sper ca programele dupa DTX sa fie mai atragatoare

KLM2009

KLM2009

The Punish3r

• Grup: Moderators
Da. ID (pe DTH) a fost înlocuit deja de ceva timp cu ID Xtra. Posted Image
DTX din păcate nu se compară cu World. Cele mai multe emisiuni (multe vechi) sunt despre mașini http://www.cinemagia...-turbo-xtra-hd/

Edited by Kalman2007, 23 January 2017 - 18:58.

Silviudeep

Silviudeep

Active Member

View PostKalman2007, on 23 ianuarie 2017 - 18:57, said:

DTX din păcate nu se compară cu World. Cele mai multe emisiuni (multe vechi) sunt despre mașini http://www.cinemagia...-turbo-xtra-hd/

deci un gunoi marca Discovery :))) Nu mai mira pe nimeni calitatea mediocra a canalelor discovery :)))

ronuquet

ronuquet

Guru Member

• Grup: Senior Members

View PostKalman2007, on 23 ianuarie 2017 - 18:57, said:

Da. ID (pe DTH) a fost Ăźnlocuit deja de ceva timp cu ID Xtra. Posted Image

ID nu a fost niciodata pe satelit, in 2014 a intrat pt prima oara ID Xtra pe toate tehnologiile.

Multi de mai sus se plang degeaba, cica sa le scoata posturile turcesti cand nu au niciunu... vai mama lor..

Edited by ronuquet, 29 April 2017 - 13:03.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate