Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Cine sunt și ce caut în Poiana lui Iocan

* * * * * 1 votes
  • This topic is locked This topic is locked
204 replies to this topic

#181
CapitanuPICARD

CapitanuPICARD

    I love SRI & DNA

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,426
  • Înscris: 10.01.2005
Sunt securist-terorist si vreau sa fur in continuare cat mai mult din democratia poporului. Posted Image
Dupa ce o fur pe toata o declar nula si ma proclam imparat galactic! :roflmaofast:

Edited by CapitanuPICARD, 23 February 2017 - 13:29.


#182
cipri1981

cipri1981

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,689
  • Înscris: 08.11.2009
Eu am intrat initial ca sa vad daca sunt nebun sau mai sunt si altii care gandesc la fel ca mine. In rest, mi-as dori ca in poiana sa fie ma multe discutii constructive si ma putine discutii in contradictoriu.

#183
TeoriaConspiratiei

TeoriaConspiratiei

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 896
  • Înscris: 01.01.2016
Eu scriu in Poiana de prost ce sunt si caut oameni mai prosti decat mine sa-mi tratez handicapul cu o mica consolare.

#184
lil debul

lil debul

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,662
  • Înscris: 29.09.2005

View PostCapitanuPICARD, on 23 februarie 2017 - 13:27, said:

Sunt securist-terorist si vreau sa fur in continuare cat mai mult din democratia poporului. Posted Image
Dupa ce o fur pe toata o declar nula si ma proclam imparat galactic! :roflmaofast:
Cam slabut , credeam ca ai standarte mai ridicate 😂
Eu tot incerc sa ma autoproclam in mod democratic Diktator al Multiversului da' mai lipseste niste like-uri.
Fo' un meleon. 😎

#185
Dihorul Razboinic

Dihorul Razboinic

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,322
  • Înscris: 01.10.2006
Nu stiam ca si tie iti plac bufnitele :P

#186
lil debul

lil debul

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,662
  • Înscris: 29.09.2005

View PostDihorul Razboinic, on 19 aprilie 2017 - 21:12, said:

Nu stiam ca si tie iti plac bufnitele :P
Sint viata mea.

#187
neur0

neur0

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,795
  • Înscris: 01.11.2011

View Postspider_zero_sapte, on 21 ianuarie 2017 - 23:19, said:

Din aceste considerente am deschis acest thread de discuție în care, oricine dintre noi, dacă dorește, după ce-și face introspecția,
să împărtășească celorlalți motivele, cauzele și eventual, dacă consideră necesar, scopul pentru care alege să scrie pe aria de social-politic.

Pentru ca pe singura arie decenta si cu discutii instructive de pe Softpedia, Sexy Lounge, a inceput sa se discute despre cum prepara fiecare zacusca, cum se pun muraturile, despre trucuri care te ajuta la crosetat si despre cum poti avea o relatie buna cu soacra.

:P

#188
leul_nostru

leul_nostru

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,127
  • Înscris: 29.05.2016
Sunt unu care nu vrea sa ascunda ADEVARUL, caut sa ma luminez  si sa luminez mintea umana... .

Edited by leul_nostru, 05 May 2017 - 00:19.


#189
cebinee

cebinee

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 385
  • Înscris: 26.08.2004
Scriu pentru ca nu am chef sa imi fac un blog pe computerul personal.
Am avut grija sa postez doar chestii "grele" in asa fel incit "sa te doara capul cind le citesti" si sa ma ignori.

Am totusi speranta ca vor folosi la ceva ... cuiva ... candva!

#190
e_bulu

e_bulu

    parabulum

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,352
  • Înscris: 29.12.2009
Eu citesc ce scriu altii.

#191
cebinee

cebinee

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 385
  • Înscris: 26.08.2004
Serios?
M-ai facut sa postez de pe telefon si asta nu e bine. Inseamna ca pot sa postez mai des. :D

#192
Cloudfare

Cloudfare

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 538
  • Înscris: 15.05.2017
Eu vreau sa fac parte din grupul lui cebinee

#193
Tomaso

Tomaso

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 57,714
  • Înscris: 11.04.2005

View PostCloudfare, on 23 mai 2017 - 22:41, said:

Eu vreau sa fac parte din grupul lui cebinee

Adică a celor cu 13 puncte?

#194
Cloudfare

Cloudfare

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 538
  • Înscris: 15.05.2017
Nu chiar ca la politie...

Attached File  image001.png   1.26MB   53 downloads

#195
DRAGUNOV

DRAGUNOV

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 457
  • Înscris: 27.12.2006
Oamenii care scriu in ,,poiana,, , pe FeBe, pe tuitar, si prin alte locuri in care nu ar putea sa ,,scrie,, daca nu ar avea internet, sunt oameni care inca nu si-au dat seama cat de scurta este viata. Si care din pacate, nu au apucat inca sa traiasca frumos, sa iubeasca, sa fie iubiti. Iar frecventa si numarul total de posturi este invers proportional cu nivelul de fericire. Stiu ca ma vor injura cei care au pana in 2-3000 de posturi, ca ma vor blestema cei cu peste 10 000, iar cei cu peste 20 000 vor aprinde lumanari pt ,,binele,, meu. Din pacate, sunt aproape convins ca nu am scris nimic gresit si intr o buna zi, isi vor da singuri seama ca nu exista realitate ,,virtuala,, , ci doar REALITATE REALA. O zi frumoasa va doresc tuturor !

#196
argonaut

argonaut

    Beware of the bird

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 29,220
  • Înscris: 29.07.2013

View PostDRAGUNOV, on 04 iunie 2017 - 06:58, said:

Din pacate, sunt aproape convins ca nu am scris nimic gresit si intr o buna zi, isi vor da singuri seama ca nu exista realitate ,,virtuala,, , ci doar REALITATE REALA. O zi frumoasa va doresc tuturor !

Tema topicului este "Cine sunt si ce caut" nu "Cine, ce si cum sunt altii"...

E totusi interesant cum un personaj reuseste in off topic, vorbind despre altii, sa comunice atatea amanunte despre el insusi :D

Sa ai o viata frumoasa !

#197
maccip

maccip

    45 ani

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,065
  • Înscris: 06.01.2007
In Poiana lui Iocan se poate scrie cu pasiune. Eu o fac, incerc. Nu e ca pe feisbuc sau in alta parte.
Si poti avea o satisfactie reala. Fericirea e un concept alunecos. Dar poti avea satisfactie.
Dragunov, tu pleci de la premisa ca aceasta satisfactie e una ieftina izovorata din nefericire.
O fi izvorata dintr-o nevoie personala a fiecaruia, dar satisfactia nu e mai ieftina ca multe altele.
Insa trebuie sa ajungi sa scrii cu pasiune. Daca compari Poiana lui iocan cu feisbucul, inseamna ca... mai bine nu scrii nimic aici, intr-adevar iti pierzi vremea.
Si pasiunea trebuie sa plece din interior, dintr-o nevoie de a spune ceva, nu dintr-o nevoie de a sta la peluza.
Cand mi se termina bateriile si consider ca incep sa pierd vremea, iau cate o pauza lunga(cateva luni, o juma de an). Si cand revin, revin din dorinta de a scrie, nu din dorinta de a pierde vremea.
Deci dragunoave, nu critica ceea ce nu cunosti.

#198
Tomaso

Tomaso

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 57,714
  • Înscris: 11.04.2005
Eu sunt la o bericica pe malul Dunarii.
Astept sa-mi vina crapul la gratar ...
Prefer cafeneaua in locul stirilor cu teroristi si oameni ucisi, sau ce a mai zis nu stiu ce politician.

Prefer sa-i citesc pe colegi.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate