Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 

Chemata la lucru sambata in alta locatie

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
187 replies to this topic

#181
geo123

geo123

    Power User

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,926
  • Înscris: 10.05.2006
Nu cred o iota din toata povestea asta.
Cum s-a ajuns ca sefa ta sa fie mutata iar tu un simplu angajat care ai sfidat un sef sa nu patesti nimic....E prea cusuta cu ata alba povestioara asta.

#182
Nero-d

Nero-d

    je m'en fiche/pohui

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,138
  • Înscris: 30.01.2004
si fix acum s-a acumulat comportamentul si au mutat-o :)

#183
Niuu

Niuu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,169
  • Înscris: 22.06.2016

 geo123, on 30 ianuarie 2017 - 08:57, said:

Nu cred o iota din toata povestea asta.
Cum s-a ajuns ca sefa ta sa fie mutata iar tu un simplu angajat care ai sfidat un sef sa nu patesti nimic....E prea cusuta cu ata alba povestioara asta.


Am crezut ca numai mie mi se pare ca e ceva inadegvat .

#184
ndor

ndor

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,354
  • Înscris: 21.04.2005

 Nero-d, on 30 ianuarie 2017 - 09:03, said:

si fix acum s-a acumulat comportamentul si au mutat-o Posted Image
Nu avem de unde sa stim ce s-a intamplat acolo . Poate initiatoarea nu a fost un caz izolat acolo . Facem doar presupuneri .
Pe de alta parte , nici un sef nu e batut in cuie la locul de munca .Un sef e la fel ca oricare alt angajat , cu aceleasi drepturi si obligatii . Doar unora li se pare ca daca sunt sefi ....sunt dumnezei !!

#185
menaloty

menaloty

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,839
  • Înscris: 15.11.2016
Nu stiu daca a spus cineva pe aici, dar in astfel de cazuri, de multe ori,  te duci undeva unde faci treaba altcuiva, care nu si-a facut-o ca lumea.
Sefa  poate primea chiar o mica atentie pentru aceasta din partea persoanei careia i se facea treaba.

#186
tthgabitza

tthgabitza

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 87
  • Înscris: 15.09.2016

 geo123, on 30 ianuarie 2017 - 08:57, said:

Nu cred o iota din toata povestea asta.
Cum s-a ajuns ca sefa ta sa fie mutata iar tu un simplu angajat care ai sfidat un sef sa nu patesti nimic....E prea cusuta cu ata alba povestioara asta.
Vreau sa precizez ca nu a fost mutata din cauza a ceea ce s-a intamplat in legatura cu mine pt ca eu nu am spus nimanui de asta.
Decizia asta s-a discutat de mult in legatura cu ea si pur si simplu s-a intamplat sa o mute acum.

 tehnics, on 29 ianuarie 2017 - 22:59, said:

Si cu tine cum a ramas. Adica tie ti-au spus ceva ? Ceva consecinte ? Suntem curiosi daca tot ne-am dat cu parerea 10 pagini pe topicul asta. Nu ne lasa in aer.
Avand in vedere ca ea a fost mutata nu mai are putere de decizie asupra mea. Deocamdata raman pe loc. Voi avea un manager nou. Daca cumva ea a discutat cu noul manager faptul ca eu nu i-am respectat ordinele,ramane la atitudinea noii colege sa faca ceva in legatura cu asta.

#187
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,838
  • Înscris: 01.11.2005
Deci sa nu inteleg ca nu ai mai ajuns fata-n fata cu directorul ?

#188
tthgabitza

tthgabitza

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 87
  • Înscris: 15.09.2016

 tehnics, on 31 ianuarie 2017 - 09:02, said:

Deci sa nu inteleg ca nu ai mai ajuns fata-n fata cu directorul ?
Nu cred ca ar fi avut rost sa spuna ea ceva in legatura cu asta. Probabil s-ar fi facut de ras avand in vedere ca ar fi sunat ceva de genu ''Nu a venit sa-mi faca treaba!''

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate