Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 

Recomandare joc(uri) de tip platformer 3D?

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Sarpele5

Sarpele5

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 117
  • Înscris: 02.11.2016
Am si eu un verisor care are cam 7 ani si na, i-a luat ma-sa un laptop dell cu vreo 4 gb ram, http://www.emag.ro/l...s/pd/DSTFN2BBM/
Si taica-su i-a pus si el niste jocuri, ce avea pe acolo prin casa, Tarzan, Ice Age 2 si 3, Shrek. Si logic, i-au placut astia 3D. Acum 2 saptamani a fost ziua lui, si mi-a zis ca vrea un joystick de ala ca asa a vazut el in desene,i-am luat un gamepad de la Logitech. Ei, aici intervine problema. Dintre jocurile alea 4, doar Tarzan are support pentru gamepad, in rest bleau, si el voia ceva 3D. A inceput sa isi cam pise ochii asa umpic, dar eu i-am promis ca ii aduc jocuri (si eu prost).
Ziceti-mi si mie niste platformere 3D, semi-3D sau cum vreti voi sa le spuneti, sa aiba support pentru gamepad si sa fie asa umpic mai "pentru copii". Mai colorate, fara prea mult sange, si placute asa. Nu prea conteaza cat de vechi sunt, si sa-i mearga pe laptop-ul ala.  
Multumesc.

#2
potae

potae

    Sorosist frumos si liber

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,429
  • Înscris: 20.08.2013
Eu zic ca orice joc poate fi jucat cu gamepad. Foloseste http://www.xpadder.c...lish&country=US sau ceva de genul. Vad ca acum costa 10$ dar inainte era free. Dar presupun ca nici jocurile nu le cumperi deci te descurci tu.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate