Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 

Casti si boxe beats..fake sau nu?

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
eroar_e

eroar_e

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 634
  • Înscris: 08.01.2007
Buna seara.Am gasit pe olx o pereche de casti si o boxa bluetooth beats la un pret foarte mic,dar am o banuiala ca nu sunt originale,pentru ca pretul este foarte mic .Am intrebat vanzatorul,dar mi-a spus ca nu stie.Ce ar trebui sa verific ca sa fiu sigur ca sunt originale?Am atasat 3 poze.Multumesc

Attached Files

  • Attached File  1.jpg   197.43K   138 downloads
  • Attached File  2.jpg   184.89K   142 downloads
  • Attached File  3.jpg   182.83K   133 downloads


#2
_Smiley_

_Smiley_

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,025
  • Înscris: 24.02.2006

 eroar_e, on 18 ianuarie 2017 - 19:47, said:

.......... o pereche de casti si o boxa bluetooth beats la un pret foarte mic....................Am intrebat vanzatorul,dar mi-a spus ca nu stie.Ce ar trebui sa verific ca sa fiu sigur ca sunt originale?

poti fi sigur ca nu sunt originale :)
daca ar fi fost, ar fi costat initial destul de mult, si vanzatorul nu le-ar fi dat ieftin.

#3
twism007

twism007

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 929
  • Înscris: 14.09.2007
Fake. Castile beats nu vin cu abtipildul alb pe interior, L si R sunt scrise pe interior ceva mai subtil si balamaua ar trebui sa se potriveasca perfect.

Am uitat sa mentionez, ar trebui sa scrie modelul castilor pe exteriorul balamalei.

Edited by twism007, 18 January 2017 - 20:27.


#4
Ann0nyym0us

Ann0nyym0us

    Arrogant bastard

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,413
  • Înscris: 15.12.2009
Dupa mici detalii din design (atat cat se vede din pozele alea facute de la 2km distanta), par a fi fake-uri.

#5
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,851
  • Înscris: 06.01.2008
La zBeats pana si alea originale sunt...fake-uri.
Mai mult costa benzile de metal ascunse tacticos pe interior decat valoarea reala luata in functie de ce sunet scot.

@initiator: daca tii la urechile tale si vrei ceva ok, atunci mai bine indreapta-te spre aria de "Achizitii" si lasa-te pe mana colegilor. Sunt cativa care chiar se pricep.

Edited by Hider141, 18 January 2017 - 21:35.


#6
underb

underb

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,491
  • Înscris: 08.03.2015
Nu-i mare diferenta intre ele. Cel putin nu la casti.

#7
xcit

xcit

    afara ninge linistit si in casa arza-te-ar focu'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,890
  • Înscris: 29.06.2006
nu sunt fake-uri, sunt replici, adica bombe

#8
utopias

utopias

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 613
  • Înscris: 11.02.2016
Poti verifica serialul pe site-ul Apple. Dar cel putin perechea de "solo 2 wireless" se vede de la o posta ca e fake deoarece Beats nu ar pune niciodata scrisuri pe casti, plus abtipilduril cu qc passed, cum sunt la astea. De asemenea L/R sunt scrise pe interiorul headband-ului, nu pe exterior. Iti atasez o poza cu modelul original ca sa poti face o comparatie.
Si inca un mic aspect, singurele perechi care au "b-ul" rosu sunt cele negre. Atat. Restul sunt de aceeasi culoare ca si casca.
[ https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/41heuzu6SlL.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Acesta este modelul original

Edited by utopias, 18 January 2017 - 23:12.


#9
ando01

ando01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 988
  • Înscris: 17.12.2006
daca te costa pana in 50 de lei e buna investitia

#10
bogdanozaurus

bogdanozaurus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 239
  • Înscris: 11.02.2006
fake.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate